YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l 12 İLÇEDEN KAMAN’A TAM DESTEK

23.02.2018 Cuma - 10:52

Enes Akbal Optik

11 Mart’ta Fuar İçi Çağlayan Restaurant’ta gerçekleştirilecek olan İYİ Parti İl Kongresi öncesinde, İYİ Parti’nin 12 İlçe Başkanı’ndan mevcut Başkan Serdar Kaman’a tam destek çıktı

İYİ Parti İlçe Başkanlar, İzmit İlçe Başkanı Ufuk Turan’ın ev sahipliğinde İzmit ilçe binasında bir araya geldiler.  11 Mart’ta yapılacak olan il kongresi öncesi görüş alışverişinde bulunan İlçe Başkanları, yapılacak olan İl Başkanlığı seçiminde mevcut başkan Serdar Kaman’ı destekleme kararı aldılar.

‘BİZLER ADAY GÖSTERİYORUZ’

İlçe Başkanları adına yapan İzmit İlçe Başkanı Ufuk Turan, “Başta İl Başkanı Serdar Kaman olmak üzere 12 İlçe Başkanı ile birlikte bir yola çıktık. Bizler ilçelerimizde kongrelerimizi tamamladık. Şimdi sıra il seçimlerinde.  Amaç belli, hedef belli. Bu doğrultuda yapılacak olan İl Başkanlığı seçiminde de mevcut İl Başkanımız Serdar Kaman’ı İlçe Başkanları olarak öncelikle bizler aday gösteriyoruz. İl seçimlerini tamamlar tamamlamaz, seçim startı vererek sahalara ineceğiz. Bir şölen havasında geçecek olan il Başkanlığı kongremize tüm hemşerilerimizi davet ediyoruz” dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet