YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l “13 BELEDİYENİN 13’ÜNDE DE BAYRAĞIMIZI DALGALANDIRACAĞIZ”

12.10.2018 Cuma - 18:39

Enes Akbal Optik

AK Parti İzmit İlçe Başkanlığı İstişare Kurulu Toplantısı bu akşam Antikkapı Restoran’da gerçekleşti.

AK Parti İzmit İlçe Başkanlığı İstişare Kurulu Toplantısı bu akşam yoğun katılım ile Antikkapı Restoranda gerçekleşti. İstişare Toplantısına AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, Kadın Kolları Başkanı Betül yazıcı,  Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan ve çok sayıda ilçe yöneticisi ve partili katıldı.

DAVAMIZI YUKARILARA TAŞIYACAĞIZ

Açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Hasan Ayaz, “Genel başkanımızdan alacağımız çok önemli görevler ve öncelikler var. Bizim partimiz davasına geçmişte her zaman sahip çıkmıi, büyüklerine kardeşlerine sahip çıkmış bir partidir. Bu birlik ve beraberlikle partimizi ve davamızı çok yukarılara taşıyacağız. Biz sizleri dinlemek istiyoruz. Önümüzde seçimler var. Bizim için her seçim dönemi çok önemlidir. Seçimlerde birlik içinde olmalıyız” dedi.

13’TE 13

Ayaz’dan sonra konuşan İl Başkanı Abdullah Eryarsoy gelen partililere seslenerek, “ Partimizde hepinizin alın teri ve emeği var, sizlere teşekkür ediyorum. Bugün partimiz buradaysa, 13 belediyenin 13’ü bizdeyse bunda her birinizin tek tek faydaları var. 2001’den beri 14 tane seçim yaptık. Halkımızın AK Partiye gerekli sevgiyi göstermesi için çabamızı verdik. Yeni bir seçim zaferini hep beraber yaşamak istiyoruz. 13 belediyenin 13’ünde de AK Parti bayrağı dalgalandırmak istiyoruz” dedi.

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet