YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l 3.ÜNİVERSİTE KURULUYOR

17.02.2018 Cumartesi - 16:49

Enes Akbal Optik

DSP İl Başkanı Halim Dededoğlu ev sahipliğinde Başbakan Yardımcısı Fikri Işık ve siyasi parti İl Başkanları bir araya geldi. Toplantı sonunda, üçüncü üniversite konusuna Fikri Işık’ın sıcak baktığı dile getirildi

İREM DEMİR

İlimizde her ay bir araya gelen siyasi parti İl Başkanları bugün DSP İl Başkanı Halim Dedeoğlu ev sahipliğinde Başbakan Yardımcısı Fikri Işık ile buluştu. Toplantıya AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, DP İl Başkanı Mustafa Nazlıgül, BBP İl Başkanı Serhat Duyar ve SP İl Başkanı Nurettin Çelik katılım gösterdi. Toplantı ilk kez basına kapalı gerçekleştirildi.

‘MART AYI İÇERİSİNDE GÖRÜŞECEĞİZ’

Toplantın sonrası konuşan Halim Dedeoğlu, “Öncelikle toplantımızda 3. Üniversite ile ilgili fikir alışverişi gerçekleştirdik. Başbakan Yardımcısı Sayın Fikri Işık’ta bu konuya sıcak baktı. Mart ayı içerisinde de kendisi bizleri makamında ağırlamak istediğini dile getirdi” dedi.

‘BİLGİLENDİRME YAPILDI’

Toplantıda Kandıra yolu ile ilgili çalışmaları da konuştuklarını söyleyen Dedeoğlu, “DP İl Başkanı Mustafa Nazlıgül, özellikle çocuk hastanesi hakkında sıkıntılar yaşandığını dile getirdi. Bunun üzerine Işık’ta sağlıkta yapılan yatırımlar hakkında bilgiler verdi. Ayrıca MHP İl Başkanı Aydın Ünlü’de Kandıra’da yapılacak olan duble yol ile ilgili sorular yönlendirdi. Işık’ta en kısa sürede biteceğini söyleyerek Kuzey Marmara yolu ile birleştirileceğini dile getirdi” ifadelerini kullandı.

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet