YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l 5 BİN KİŞİ İLE SANDIKLARDA OLACAĞIZ

19.06.2018 Salı - 19:30

Enes Akbal Optik

AK Parti İzmit İlçe Başkanlığı, İzmit sınırları içinde kurulacak sandıklarda görevli müşahit ve okul sorumlularına eğitim verdi. Antikkapı’da gerçekleştirilen eğitimde; “Seçim sandıkta kazanılır” mesajı verildi

AK Parti İzmit İlçe Başkanlığı İzmit sınırlarında kurulacak 756 sandıkta 24 Haziran günü görev yapacak olan 3 bin 24 sandık müşahidi ve 350 okul sorumlusu olmak üzere 3 bin 374 kişinin eğitim çalışmasını yaptı. Sandık Müşahitleri Eğitim Programı’nda her sandıkta görev yapacak 4 sandık müşahidi, seçim günü sandık başında yapılacak olan çalışma hakkında bilgi aldı. Antikkapı’da gerçekleştirilen eğitim programına müşahitlerinin tamamı katıldı.

SEÇİMİ SANDIKTA KAZANIYORUZ

Toplantıya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, AK Parti İl Seçim İşleri Başkanı Ahmet Berberoğlu, İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan ve meclis üyeleri katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Hasan Ayaz, İl Başkanlığı tarafından düzenlenen eğitim çalışmasının önemini anlattı. Ayaz, “Sandıklarımıza sahip çıkalım. Bunların yapacağı hamleler karşısında sabırlı olalım. Yıkım ekibinin yanlışlarının karşısında sakin olun. Gerilimin tarafı olmayın. 

 

5 BİN KİŞİ İLE SANDIKTAYIZ

Bu davaya maddi ve manevi canımız feda olsun. 1 Kasım seçime göre oyunu arttıran 3 mahalle başkanımızı Kudüs Turuna göndereceğim. Mahalle başkanları, kadın ve gençlik kollarına, mahalle yönetimleri, sandık kurullarını özel hediyeler vereceğim. Bu benim kendi imkânımla yapacağım. Gönlümden geçen bir teşviktir. Kudüs’e keşke hepinizi göndeririz ama imkânımız oranında yapacağım. Hepinizin seçim günü sandığına sahip çıkacağına inanıyorum. 5 bin kişi ile sandıklarda olacağız” dedi. 

BİR OY DÜŞMANLARA YENİLGİDİR

Salonda ortaya çıkan sahnenin kendisini duygulandırdığını söyleyen İzmit belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, “Sizler dik durdukça o Avrupa istediği kadar HDP’ye destek versin, istediği kadar Recep Tayyip Erdoğan’ın karşısına yeni aktörler çıkarmaya çalışsın ama hepsi nafile çıkacak. Kaldı buradan 4-5 günümüz. 16 yıldır sizlerle birlikte gönül gönülle ne badireler atlattık. Her kazandığımız başarı ülkemizin tarihine eklendi. Dünyanın mazlumların sesi soluğu olduk. Ben siyasi bir neferim. Ben Recep Tayyip Erdoğan’ın, Türkiye’nin neferiyim. Sizler sandıkların neferisiniz. Bir oy Türkiye düşmanlarına büyük yenilgidir. Bir oyda Türkiye ve dünyadaki mazlumların hakkı vardır” dedi. 

‘SANDIKLARA SAHİP ÇIKACAĞIZ’

İl Seçim İşleri Başkanı Ahmet Berberoğlu, seçim günü sandık müşahitlerinin yapacaklarını anlattı. Berberoğlu, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yapamayacağı tek iş sandık başında AK Parti’ye atılacak oyları koruyamaz. O yüzden bu görevi bize verdi. Biz görev bilinci ile bu anlayışla görevimizi yapacağız. Seçim sabahı saat 06.00’da mahalle teşkilatları ile bir araya gelip kahvaltımızı yapacağız. Görev kartlarımızı alacağız ve var gücümüzle sandığa sahip çıkmak için sandıkların başında olacağız” dedi. 

 

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet