YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l EN BÜYÜK ETKEN EĞİTİM

28.02.2018 Çarşamba - 11:44

Enes Akbal Optik

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz eğitimiyle yıldız Başiskele’de okul ziyaretlerine devam ediyor

Eğitimiyle yıldız kentte çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Eğitime büyük önem vermesiyle bilinen Başkan Ayaz mesaisinin birçoğunu öğrenci ve öğretmenlerle geçiriyor. Kalkınma alanında en büyük etkenin eğitim olduğunu vurgulayan Ayaz bu uğurda bütün çalışmaları gerçekleştiriyor.

7’DEN 70’E HERKES EĞİTİM GÖRÜYOR

Başiskele Beledeyesi Eğitim alanında öğrenci ve öğretmenlere bugüne kadar birçok etkinlik kapsamında kolaylıklar sağladı.  Öğrencilerimiz okulda derslerinde başarılı olabilmesi için “ e – eğitim” programı ile Başiskele’de büyük bir projeyi gerçekleştirdi. Öğretmenlerimiz için başta bisiklet olmak üzere birçok armağanlar verildi. Devlet ve özel okulların başarısıyla Başiskele eğitimde Marmara Bölgesinde lider konumunda. Yine eğitime yönelik Başiskele Belediyesinin açtığı semt kurslarında ve gençlik merkezlerinde 7’den 70’e herkes eğitim görüyor.

SORUNLARI DİNLİYOR

Eğitim alanında fark oluşturan Başiskele’de Ayaz, sorunları yerinde dinlemek için her gün farklı bir mahallede öğretmen ve öğrencilerimizin sorunlarını dinliyor ve çeşitli çözümler için ekibindeki arkadaşlara talimatlar veriyor. Bu kapsamda Kullar Mahallesinde 3 ayrı okulu ziyaret eden Başkan Ayaz ilk durağı Hacı Mustafa Özsoy İlkokulu ve Ortaokulu, Kullar İlkokulu ve Ortaokulu ve son olarak Kullar Kartonsan İlkokulu ve Ortaokulunu ziyaretlerde bulundu.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet