YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l AĞRI’LI MİNİKLER AKSOY’UN KONUĞU OLDU

18.10.2017 Çarşamba - 8:33

Enes Akbal Optik

İçişleri Bakanlığınca hayata geçirilen Biz Anadoluyuz projesi kapsamında ilimize gelen Ağrılı çocuklar Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’un konuğu oldu.   

Bu proje kapsamında ilimize ilk grup olarak Ağrı Milli Eğitim Müdürlüğünden Şube Müdürü Murat Karakurt ve Kaymakam Özgür Azer Kurak Ortaokulu Müdürü Mehmet Latif Aktaş ile refakatlerinde 50 öğrenci, Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’a ziyarette bulundu. Valilik Karamürsel Alp Toplantı Salonunda gerçekleşen ziyarete; Vali Hüseyin Aksoy’un yanı sıra, İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zamburkan, İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü Mahmut Baytüz, Ağrı Milli Eğitim Müdürlüğünden Şube Müdürü Murat Karakurt, Kaymakam Özgür Azer Kurak Ortaokulu Okul Müdürü Mehmet Latif Aktaş ve öğrenciler katıldı.

Aksoy ziyarette yaptığı konuşmalarında; “Gençlerimizin ülkemizi tanıması, farklı kültürel boyutlarla tanışması hepimizin arzu ettiği bir konu. Özellikle ülkemizin kuruluşunda, Cumhuriyetimizin oluşturulmasında, Kurtuluş Savaşında, Çanakkale’de, terörle mücadelede birçok noktada hep birlikte mücadele ettik. Bu ülkenin her bir noktasında her insanımızın emeği ve mücadelesi var. Bu anlamda bu ziyaretinizde ülkemizin birlik ve beraberliğine önemli katkılar sunmaktadır.” diyen Sayın Valimiz misafir öğrencilere ilimize hoş geldiniz dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet