YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l AK GENÇ KOCAELİ ŞÜHEDA’NIN İZİNDE!

17.03.2018 Cumartesi - 23:59

Enes Akbal Optik

AK Parti Gençlik Kolları 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin yıl dönümünde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla düzenlenecek olan Çanakkale Şehitleri’ni anma programına katılmak amacıyla Çanakkale’ye yola çıktı.

AK Parti Kocaeli Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, AK Parti Kocaeli Gençlik Kolları İl Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Kocaeli İlçe Gençlik Kolları Başkanları ve İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyeleri, her bir ilçeden kalkan otobüsler ve binlerce genç ile birlikte ilimizden yola çıkarak 18 Mart Çanakkale Zaferi’ni 103.yıl dönümü töreni için Çanakkale’ye gitti.

 

RABBİM BİZİ ECDADIMIZIN YOKUNDAN VE AZİZ ŞEHİTLERİMİZİN ŞEFAATİNDEN MAHRUM ETMESİN.

 

Kocaeli Gençlik Kolları başkanı Emre Kahraman; Ecdadımızın bizlere mirası olan bu aziz vatanın bizlere emanet edilmesinde dönüm noktası olan Çanakkale zaferinin manevi atmosferini yaşamak ve genç kardeşlerimize unutturmamak adına bu gece saat 23:30 da Kocaeli’den Çanakkale’ye doğru yola çıktık, Aziz şehitlerimizi yad etmek ve cumhurbaşkanımızı karşılamak üzere il yönetim kurulumuz, tüm ilçe gençlik kolları başkanlarımız ve ilçe yönetimlerimiz ile birlikte yola çıktık. Rabbim bizleri ecdadımızın yolundan ve Aziz şehitlerimizin şefaatlarından mahrum eylemesin.

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet