YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI ÇALIŞMALARINA SON HIZ DEVAM EDİYOR

11.08.2018 Cumartesi - 23:47

Enes Akbal Optik

AK Parti Gençlik Kolları 24 haziran seçim dönemi boyunca yaptıkları stant çalışmalarına, seçimden sonrada  ara vermeden devam ediyor.

 

AK Parti İzmit Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan önderliğinde yürüyüş yolunda kurulan stant çalışmaları 24 Haziran seçimlerinden sonra da son hızıyla devam ediyor. Çalışmaları hakkında bilgilendirmeden bulunan Başkan Çağlayan, gençlik kolları olarak çalışmalara ara vermediklerini ifade ederek, “Haftanın bir günü farklı mahallelerde stant açıyoruz. Cumartesi günleri ise yürüyüş yolunda standımızı açıyoruz. Vatandaşımızı partiye üye yapıyoruz. Ayrıca çocuklar için de balon dağıtıp yüz boyama etkinlikleri yapıyoruz” diyerek stant çalışmaları hakkında bilgi verdi. 

GENÇLİK KADROLARINI GÜÇLENDİRİYORUZ

Başkan Çağlayan, seçim sürecinde olduğu gibi her an yoğun tempoda saha çalışmalarına devam ettiklerinin altını çizerek, “AK Parti gençliği olarak seçimden seçime değil, her daim vatandaşımızla içiçeyiz, beraberiz. Gençlerimize partimizi anlatıyoruz ve üye yapıyoruz. Partimizin her daim gençliğe ihtiyacı var. Sağlam gençlik kadrolarımızı her geçen gün güçlendirmeye devam edeceğiz” dedi. 

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet