YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l AK PARTİ İZMİT’İN İCRASI AÇIKLANDI

10.10.2017 Salı - 20:35

Enes Akbal Optik

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz icra kurulu listesini açıkladı.

İşte İzmit’in icra kurulu;

Siyasi Hukuki İşler: Recep Yıldız
Teşkilat Başkanı Ali Erdem
Seçim İşleri Ali Güney
Tanıtım Medya Ceyhun Yalçın
Sosyal Politikalar Havzullah Yaydemir
Yerel Yönetimler Nurullah Yılmaz
Ekonomik İşler Rıfat Akbaş
Sivil Toplum Halkla İlişkiler Ayfer Uğur
İlçe Sekreteri Ecenur Sevilen
Mali İşler Musa özcan
İdari Amir Ahmet Çelik

AK Parti İzmit ilçe başkanı Ayaz, icra kurulu listesinde gençlik kollarında görev almış iki isme yer vererek gençliğe olan güvencini ortaya koydu.İlk defa uygulamaya giren İdari Amir İlçe teşkilatında vatandaşların sorunlarını dinleyerek ilgilenecek ve idari islerin düzenli yapılması noktasında faydalı olacak.

Siyasi ve hukuki işlerin başına  teşkilatın ağabeyi Recep Yıldız getirildi.Tecrübeli ve ağırbaşlı tavırlarıyla sevilen Yıldız,isabetli bir karar oldu.

Teşkilat başkanlığı gibi önemli bir birime Ali Erdem getirildi.İl Gençlik kolları yıllarında teşkilat başkanlığı görevini başarı ile yapmış olması Erdem için referans oldu.

Seçim işleri birimine yine genç ve tecrübeli bir isim Ali Güney getirildi.Geçtiğimiz dönemin seçim sürecinde yine seçim işleri biriminde görev yapan Güney, alanında uzmanlaşmıs bir isim.

Tanıtım medya birimine aktif ve sosyal yönleriyle tanınan alanı ile alakalı basın camiasına yakın bir isim Ceyhun Yalçın getirildi.

Sosyal politikalar birimine geçtiğimiz dönemlerde calışma azmi ve başarısı ile hafızalarda kalan Havzullah Yaydemir getirildi.

Yerel yönetimler değişmedi meclis üyeliği tecrübesi olan ve belediye bürokratları ile diyologları iyi olan bir isim Nurullah Yılmaz ile devam kararı isabetli olmuş.

Ekonomik İşler tecrübeli ve teşkilatçı bir isim Rıfat Akbaşa emanet.Ağır başlı teşkilat tarafından tanınan bir isim.Her birime bir şeyler katacak bilgi ve beceriye sahip.

Sivil Toplum Halkla İlişkiler birimine İzmit ilçe kadın kollarında başarılı bir SKM başkanlığı süreci geçiren  Ayfer Uğur getirdi.

İlçe sekreteri olan Ecenur Sevilen, İzmit ilçe gençlik kollarında görev yapmış ve ilçe teşkilatının sekreteryasına hakim bir isim.

Mali işler muhasebeci ve mali müşavir olan Musa Özcan oldu.Özcan İl yönetiminden transfer olmuştu.Alanında faydalı olacağı kesin.

İdari amir yönetim içerisinden her gün ilçe binasında vatandasların sorunları ile ilgilenecek vakti müsait ve bu tecrübeye sahip iletişimi iyi olan Ahmet çelik oldu.Bu uygulama Başkan Ayaz tarafından başlatıldı.

 

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet