YAĞIZ KEBAP
YAĞIZ KEBAP
Bilnet Okulları

ANASAYFA l AK PARTİ KOCAELİ’DE DEĞİŞİM TABLOSU NETLEŞİYOR.

22.08.2017 Salı - 20:40

İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz’ın ardından Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç’ta önümüzdeki kongrede aday olmayacağını açıkladı. Gözler diğer aday olmayacağını açıklaması beklenen İlçe Başkanlarında,

DEĞİŞEN İLÇELER

Kandıra: Emekli olduktan sonra siyasete giren, Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’in desteği ile de ilçe başkanı olan Yunus Özder, yeniden aday olmayacak.

Körfez: Körfez İlçe Başkanı Osman Badem ile Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın anlaşamadığı ve anlaşamayacağı herkesin bildiği bir gerçekti. Sonunda Baran’ın istediği oldu. Osman Badem yeni dönemde olmayacak.

Çayırova: Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç’ın değişeceği uzun süredir kamuoyunda konuşuluyordu. Konuşulduğu gibi çıktı. Kılıç açıklamasını yaptı ve bir daha aday olmayacak.

Gebze: İlçe Başkanı Hasan Soba ile ilgili son dönemde itirazlar çok yükselince, İl Koordinatörü Osman Boyraz Gebze’ye gitti ve ilçe yöneticilerini, mahalle başkanlarını, meclis üyelerini dinledi. Sonunda Gebze’nin de değişmesi kararı çıktı.

İzmit: Ali Korkmaz da ilçe başkanlığına yeniden aday olmayacağını açıkladı.

Kartepe: Kartepe İlçe Başkanı Hasan Kandaz’ın yeniden aday olmayacağı daha önce açıklanmıştı. Yerine İl Teşkilat Başkanı Mustafa Kocaman’ın aday olacağı temayül yoklamalarından sonra genel merkez tarafından geçen hafta açıklanmıştı.

DEĞİŞMEYEN İLÇELER

Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık.
Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut.
Derince İlçe Başkanı İbrahim Şirin.
Başiskele İlçe Başkanı Şahin Talus.
Gölcük İlçe Başkanı İdris Alp.
Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel.

 

Etiketler:,
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet
Enes Akbal Optik