YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l AKŞENER’İN KURDUĞU YENİ PARTİ“GÖK GÜRÜLTÜSÜNDEN SONRA YAĞMUR YAĞMAMASI GİBİ”

28.09.2017 Perşembe - 12:57

Enes Akbal Optik

Türk Ocakları Başkanı Yücel Alpay Demir, dün akşam Meral Akşener’in açıkladığı yeni parti kurucular kurulu üyelerini kişisel sosyal medya hesabından değerlendirdi.

 Açıklanan isimlerle ilgili şaşkınlığını gizlemeyen Yücel Alpay Demir, “1 yıldır ciddi ciddi Türk siyasi hayatına renk katacak iktidara rakip olacak tanınmış akademisyenlerden, tecrübeli bürokratlardan ve daha önce siyaset yapmamış önemli iş adamlarından oluşacak 4. bir parti mi geliyor diye merakla bekliyordu. Yayınlanan kurucular kurulu listesinin bir kısmını okuyunca güldü cahil kamyoncu abim, güldü” yorumunu yaptı.

 Yücel Alpay Demir bir başka yorumunda ise başka bir benzetme yaptı, emek verenler için “yazık oldu” ifadesini kullandı: “Reis ne yalan söyleyeyim ben tanınmış akademisyenlerden tanınmış bürokratlardan önemli iş adamlarından güçlü bir kadro yapabilirler diye bekliyordum çünkü çok iddialı söylemleri ve mitingleri vardı, gök gürültüsünden sonra yağmur yağmaması gibi oldu, açıklanmayan isimlerde böyle ise, fantastik bir yapıdan öteye gitmez, emek verenlere yazık oldu bence.”

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet