YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l ALBAY İBRAHİM KARAOĞLANOĞLU VELİLERİNDEN TEPKİ

19.09.2017 Salı - 9:45

Enes Akbal Optik

Albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlkokulu binasının bakımsızlığı büyük tepki topluyor. Okul binasının bakımsızlığından ve kantin ile güvenlik olmamasından yakınan veliler bir an önce okula tadilat yapılmasını istiyor.  

Mehmet Ali Paşa Mahallesi’nde bulunan Albay İbrahim İlkokulu öğrencilerinin velileri, okul binasının bakımsızlığından, güvenlik ve kantin olmamasından şikayetçi. Okulun tadilata sokulmasını isteyen veliler, okul duvarlarının da alçak olması sebebiyle çocuklarının güvenliklerinden endişe ettiklerini belirtti.  

‘BİR AN ÖNCE BAKIM YAPILSIN’

Okulun her tarafının döküldüğünü söyleyen Veliler bir an önce bakım yapılması gerektiğini vurgulayarak “Okul çevresi de bakımsız bir halde, duvarlar dökülüyor. Böyle bakımsız bir okulda çocuklarımız eğitim almak zorunda kalıyor. Yetkililerden biran önce okulumuzun bakımını yapmalarını ve okul bahçesinde de gerekli düzenlemeleri yapmalarını istiyoruz. Mahallemizde diğer okullarda gerekli bakımlar yapılıyor ama bu okulda hiçbir bakım yapılmıyor” diyerek Yetkililere seslendiler.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet