YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l AYAZ: TAKDİR GENEL MERKEZİN

12.09.2017 Salı - 21:58

Enes Akbal Optik

AK Parti İzmit İlçe Başkan adayı olarak Ankara’ya temayüle gidecek isimler arasında yer alan Hasan Ayaz, gazetemize yaptığı açıklamada, “Nasip olur da bu görev bize verilirse Ali Bey’den aldığımız bayrağı en güzel şekilde taşıyacağız. Takdir genel merkezin” dedi.

 

Hasan Ayaz, açıklamalarının devamında, “İyi bir süreç geçirdik. Toplumun tüm kesiminin AK Parti’den beklentisi var. AK Parti Türkiye ve ümmet demektir. Birlik ve beraberlik içinde olan bu duruşumuzu bozmamalıyız. 2019 ile ilgili çalışmalarımızı arttırmalıyız. Tüm teşkilatımız kucaklaşmalı gece gündüz çalışmalıyız. Bir kişinin dahi kırgın olmaması lazım. Bu zamana kadar yaptığımız çalışmalarda da herkese gittim ve görüştüm. Bundan sonra da görüşmeye birlik içerisinde olmalıyız, dedikoduya izin vermeliyiz” dedi.

HERKESİ KUCAKLAMALIYIZ

Ayaz temayüle katılım sağlayanlara teşekkür ederek, “Temayülde bütün teşkilat mensuplarımız bu işe çok önem verdi. Köylerimizden önemli katılım oldu. Herkese teşekkür ediyorum. Partimizin istediği bu değişimler yeni bir heyecan getirebilir düşüncesi olmuştur. Nasip olursa, Ali Bey’den aldığımız bayrağı güzel bir şekilde taşımaya gayret edeceğiz. Temayül sürecinde destek versin vermesin ayırmadan, kimseyi ötekileştirmeden herkesi kucaklayarak yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.

BÖLÜNMEYE VAKTİMİZ YOK

Ayaz konuşmasını “Biz bir görev verilirse iki rekat namaz kılar dua ederiz, verilmezse yine iki rekat namaz kılar dua ederiz, nasip değilmiş deriz. Bu davada biz gerçekten hizmet edebilir miyiz herkesin düşüncesi bu olmalı. Artık bizim bölünmeye parçalanmaya vaktimiz yoktur, işimize odaklanmamız gerekiyor. İşimiz de 2019’dur” şeklinde tamamladı.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet