YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l AYAZ’DAN İKM’NİN YENİ BAŞKANI ÖZTÜRK ‘E ZİYARET

13.10.2018 Cumartesi - 13:24

Enes Akbal Optik

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği (İKM)’nin yeni başkanı Murat Öztürk’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen, İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği (İKM)’nin 14’üncü Olağan Genel Kurulu’nda başkanlık için tek aday olan Murat Öztürk başkan olarak seçildi.İKM’nin yeni başkanı Öztürk’e sahibi olduğu İzmit İnönü Caddesi üzerinde bulunan Coşkun Kırtasiye’de hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

ESNAF OLMAZSA İZMİT OLMAZ!

Yapmış oldukları ziyarette açıklamalarda bulunan Ayaz ” İzmit’in iki önemli değeri vardır. Bunlardan biri Genç Kocaelililer, Diğeri ise İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği (İKM)’dir. Bu iki derneğimiz bizler için ayrı bir önem taşımaktadır, ayakta tutmak için elimizden ne geliyorsa yaptık yapmamızda gerekiyor. Bu dernekler siyaset üstü derneklerdir. Ben bu cadde ve sokakların esnafı olarak çocuğu olarak her defasında bu iki derneği çok önemsedim. Sizin ve ekibinizin başkanlığıyla da inşallah ayağa kaldıracağız. Esnaf olmazsa İzmit olmaz. Yeni göreve gelen Murat kardeşimi ve ekibini kutluyor ve her zaman önemsediğimi belirtmek istiyorum”.dedi.
Gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı memnuniyetini belirten Öztürk, Başkan Ayaz ve berberindekilere teşekkür etti

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet