YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l BAHAR TEMİZLİĞİ BAŞLADI

21.03.2018 Çarşamba - 15:02

Enes Akbal Optik

Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçenin tüm bölgelerinde bahar temizliğine başladı. Kerpe, Kefken, Cebeci ve diğer tüm sahillerle başlayan temizlik çalışmalarıyla ilçe bahar mevsimine hazırlanıyor

Dört yanı sahillerle çevrili olan Kandıra’da çalışmalarını hızlandıran Kandıra Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, bahar aylarında vatandaşların sosyal hayatlarını temiz ve hijyenik alanlarda geçirmesi yönünde büyük çaba harcıyor. Kerpe ile başlatılan bahar temizliğinde rutin işlerin dışında caddeler, sokaklar ve boş alanlarda genel çalışma yapılıyor. Evsel atıklar, bahçe atıkları, metruk alan temizliği, yolların basınçlı suyla yıkanması gibi çalışmaların belirli bir program çerçevesinde devam ettiğini belirten Belediye ekipleri, girilmedik mahalle, cadde ve sokak bırakmadan çalışmalarını sürdürüyor.

TESPİT EDİLİYOR

Sahil bölgelerindeki parkları tek tek gezerek eksikleri tespit eden ekipler, parklardaki banklar, kamelyalar, oyun grupları ve korkuluklardaki eksikleri gidermeye başladı. Parklardaki bakım onarım çalışmalarının belirli bir program çerçevesinde devam ettiği bildirildi.

ÇALIŞMALAR HIZLANDI

İlkbaharın gelişiyle cadde ve sokaklarda biriken çamurların temizlenmesi için çalışmaların hızlandığını vurgulayan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, halkımızın sağlığının korunması ve ilçemizin temiz bir görünüme kavuşması için hizmetlerimiz devam edecek dedi.

EKİPLER CANLA BAŞLA ÇALIŞIYOR

Vatandaşlarımızın çöplerini yere değil çöp konteynırlarına atmalarını istiyoruz diyen Başkan Köken, vatandaşlarımızın yaşadıkları ortamda tozdan ve farklı unsurlardan olumsuz etkilenmesini önlemek temiz bir ortamda yaşamalarını sağlamak için ekiplerimiz canla başla çalışıyor dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet