YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l BAŞİSKELE SAHİLİ’NDE DUA GECESİ

28.05.2018 Pazartesi - 9:16

Enes Akbal Optik

Başiskele Belediyesi’nin Ramazan ayında Başiskele Sahili’nde düzenlediği 9. geleneksel iftar yemeği ve Ramazan programlarına vatandaşların büyük ilgi gösteriyor.

Mübarek Ramazan ayında düzenlediği etkinliklerle Başiskele halkına dolu dolu bir Ramazan yaşatan Başiskele Belediyesi, geleneksel hale gelen iftar programlarını her yıl olduğu gibi bu yıl da Başiskele Sahili’nde düzenliyor. İftar programlarında 5 bin kişi aynı anda orucunu açıyor. Hiç tanımadığı insanlarla aynı sofrayı paylaşan vatandaşlar arasında yeni dostluklar kuruluyor, keyifli sohbetler yaşanıyor.

İftar saati öncesi vatandaşları masalarında ziyaret eden Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz hoş geldiniz diyerek, vatandaşlarla birlikte oluyor. 2 gün Limaş A.Ş’nin katkıları ile verilen iftar yemeği sonrasında İdari İşler Müdürü Kürşat Bal’a teşekkür plaketi takdim edildi. İftar sonrası sahne alan Grup Dergâh ilahi dinletileri ile Ramazan ayının maneviyatını hisseden vatandaşlar duygulu anlar yaşadı. Birbirinden güzel ilahileri kendilerine özgü bir tarz ile söyleyen Grup Dergâh program sonunda yaptırdığı dua ile gönülleri mest etti.

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz Grup Dergâha teşekkür ederek çiçek takdiminde bulundu. 

DCIM100MEDIADJI_0279.JPG

Etiketler:,
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet