YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l BAŞKAN AYAZ GÖNÜL KÖPRÜLERİ KURUYOR

18.05.2018 Cuma - 13:42

Enes Akbal Optik

“Birlikte yönetiyoruz” yaklaşımıyla vatandaşlarla her zaman bir araya gelen Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor,komşularının halini hatırını soruyor, onlarla hasbihal ediyor.

Son olarak Vezir çiftliği Mahallesi’ne ziyaret gerçekleştiren Başkan Ayaz’a, Belediyesi Meclis üyeleri İbrahim İbrahimoğlu ile Ali Arslan ve Vezir çiftliği Mahalle Muhtarı Bahattin Aktepe eşlik etti. Ziyaret sırasında hasta ve yaşlıların hayIr dualarını alan Başkan Ayaz, gönülden gönüle köprüler kurdu.

İlçeye yapılan ve yapılacak olan projeleri anlatan Başkan Ayaz, sadece bugüne değil geleceğe de yatırım yaptıklarının altını çizdi. Başiskele’yi vatandaştan aldıkları destekle daha yükseğe taşıyacaklarını söyleyen Başkan Hüseyin Ayaz, “Fizikî yolları yaptığımız gibi, gönül yollarını da yapıyor, gönülden gönüle köprüler kuruyoruz.” diye konuştu. 

Mahallelerine yaptıkları hizmetlerden dolayı Başkan Hüseyin Ayaz’a teşekkür eden mahalle sakinleri de ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet