YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l BAŞKAN DOĞAN’DAN ERDEM HOLDİNG’E ZİYARET

18.11.2017 Cumartesi - 17:24

Enes Akbal Optik

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Sanayi Mahallesi Yeni Gölcük Yolu’nda faaliyet gösteren Erdem Holding’i ziyaret etti.

Başkan Doğan’ı kapıda karşılayan Erdem Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı Dr. Mehmet Nezih Erdem “Belediye başkanımız ziyaretleriyle bizlere büyük şeref verdiler. Nevzat Başkanımız çok değerli, milliyetçi ve yapıcı bir insan. Danışman olarak görevlendirildiği Mardin Kızıltepe’de çok güzel hizmetler yaptı. Mardinlilerle konuştuğumuzda “ eskiden devletin bu kadar yakın olduğunu hissetmemiştik. Şuan devlet sahibimizdir, devletle beraberiz. Bunu bize İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan inandırdı. Belediye Başkanımız sayesinde devletin sıcak yüzünü hissetmeye başladık” diyorlar. Cumhurbaşkanımızın tutarlı ve dirençli davranışları biz işadamlarını çok yüreklendiriyor. Allah ona her zaman güç kuvvet versin” dedi.

 

GURUR DUYARIZ

 

Oldukça sıcak ve samimi bir havada gerçekleşen ziyarette konuşan Başkan Doğan’da “burayı dost evi görerek geliyoruz. Erdem Holding’in şehrimizde yaptığı üretim çalışmalarından dolayı büyük memnuniyet duyuyoruz. Çevreci, devletinin kurallarına uyan, vergisini veren, işçisini mutlu eden, istihdam oluşturan müessesemizden biz de gurur duyuyoruz. Bu tür başarılı firmaların, holdinglerin çoğalıp başarılı olmaları en büyük dileğimizdir. Avrupa çapında, dünya çapında kuruluşlar haline gelmeleri bizim gücümüz olur. Bu tür kuruluşlar ülkemizin gücüne güç katar” şeklinde konuştu.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet