YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l BAŞKAN KÖKEN; BAYRAM ÖNCESİ MEMUR ÇALIŞANLARINI SEVİNDİRDİ.

13.06.2018 Çarşamba - 17:11

Enes Akbal Optik

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, ‘Sosyal Denge tazminatı  Sözleşmesi’yle Haziran 2018 itibariyle Belediyede görevli memurları ve sözleşmeli personeli memnun edecek bir miktar belirlediklerini  belirterek, ödemelerin bayram öncesi yani bu gün yapıldığını ifade etti.

Kandıra Belediyesi ile (BEM-BİR-SEN) arasında Sosyal DengeTazminatı Sözleşmesi imzalandı.

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’in makamında düzenlenen imza törenine Başkan Ünal Köken  ve  BEM-BİR-SEN Kocaeli Şube Başkanı  Sadi Can Aygen ile Aziz Kılıç katıldı.

Burada bir konuşma yapan  Başkan Köken, Belediyede çalışan personele en iyi maddi imkanları sunmayı arzu ettiklerini belirterek, “Personelimizi daha fazla gelir elde etmesini, yaşam standartlarının yüksek olmasını, sosyal anlamda daha fazla kendisine katkı yapacak kazanımlarının olmasını istiyoruz. Dolayısıyla bu sözleşme altına kolaylıkla imza atacağımız bir sözleşme oldu. ‘’ dedi.

Başkan Köken ; ‘’Haziran 2018 tarihi itibariyle Kandıra Belediyemizde memur ve sözleşmeli statüdeki personelimize Sosyal Denge Tazminatı adıyla ilave imkan sağlayacak bir sözleşme bu. Biz bütün şartlarımızı Kandıra Belediyesi olarak zorladık. Hem memurlarımız, hem sözleşmeli Memurlarımız için hem onların aileleri için, hem BEM-BİR-SEN, hem de Belediyemiz için bu sözleşme hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet