YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l BAŞKAN KÖKEN VATANDAŞLA İÇ İÇE

20.03.2018 Salı - 18:39

Enes Akbal Optik

Güler yüzlü ve kaliteli hizmetin Kandıra’daki yüzü olan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, mesaisini hemşehrileriyle  birlikte geçiriyor. Sabahın erken saatlerinde başlayan yoğunluğa rağmen güler yüzünü ve içtenliğini kaybetmeyen Başkan Köken’in hemşehrileri mahallelerine yapılan ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’in  mahalle ziyaretleri Duraklı ile devam ediyor. Kandıra’mız herkesin aradığı huzurun  adresi diyen Başkan Köken, mahallelerimizin ihtiyaçlarını tespit ediyor ve vatandaşlarımızın istek ve taleplerini kısa sürede tamamlamak için ekiplerimizle çalışıyoruz dedi.

 Kandıra’mız her şeyin en kalitelisini hak ediyor diyerek işlerimizin başındayız diyen Başkan Köken, mahalle ziyaretlerimiz sürecek. Sizlerin bir derdi var ise bizler onları çözmek için gecemizi gündüz edeceğiz. Yardımlaşma ve hoşgörü zihniyetimizi asla yitirmeyeceğiz. Kandıra’mız her insanın aradığı sakin ve huzurlu bir yaşamın adresi. İlçemize sahip çıkmak bizlerin görevi dedi. Başkan Köken’e tam destek veren hemşehrileri kaliteli ve güler yüzlü hizmetten memnun olduklarını ifade ederek teşekkürlerini iletti.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet