YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l “BAŞKAN ÜNAL KÖKEN, HEMŞEHRİLERİYLE BİRLİKTE İFTAR YAPTI”

21.05.2018 Pazartesi - 13:02

Enes Akbal Optik

Ramazanın  manevi iklimine uygun olarak birlik ve beraberliğe vurgu yapan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Üğümce Köseller mahallelerinde yapılan iftar programında hemşehrileriyle aynı sofrada iftar açtı.

 

Kandıra’da mahalle sakinlerinin iftar davetini geri çevirmeyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken,  tüm güzellikleri beraberinde getiren Ramazan ayının bereketli ve hayırlı bir şekilde geçmesini diledi. Ramazanın manevi ikliminin yaşanması için büyük çaba sarf eden Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken,   Ramazan ayının heyecan ve coşkusunun üst seviyede yaşandığını vurguladı.

 Üğümce Köseller mahallelerinde hemşehrilerimizle iftar sofrasında bir araya gelmek, dualar eşliğinde oruç açmak geçen yıl olduğu gibi bu yıl da bizlere nasip oldu diyen Başkan Ünal Köken,  vatandaşlarla sohbet ederek hal hatır sormayı ihmal etmedi. Sohbet esnasında mahallelerde yapılan ve yapılacak olan çalışmalara dair kısa bilgiler veren Başkan Köken, birlik ve beraberliğin Kandıra’ya büyük bir güç getirdiğini belirtti.

Mahalle iftarlarımız başta olmak üzere hemşehrilerimizle bir arada olmak, kardeşlik, dostluk duygularımızı pekiştirmek için tüm fırsatları değerlendiriyoruz diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken,  Ramazanın manevi huzurunu hissetmekten büyük mutluluk duyduklarını anlattı. Kardeşliğin arttığı, yardımlaşmanın çoğaldığı bu güzel Ramazan günlerinde hemşehrilerimizle birlikte bu  bereketli iftar sofralarında  olmayı sürdüreceğiz dedi.

 

 

 

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet