YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l BAŞKAN ÜNAL KÖKEN, HEMŞEHRİLERİYLE GÖNÜL GÖNÜLE

14.08.2018 Salı - 8:57

Enes Akbal Optik

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, her fırsatta hemşehrileriyle buluşmayı sürdürüyor. Vatandaşlarımıza bir telefon kadar yakınız diyen Başkan Köken, onların istek ve taleplerini dinliyor, sıkıntılarını çözmek için ekibiyle birlikte çalışmalara başlıyor.

Sarnıçlar mahallesinde vatandaşları ziyaret eden Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Sıkılmadık el, girilmedik gönül, çözülmedik sorun kalmayana kadar durmadan yorulmadan var gücümüzle Kandıra’mız için çalışacağız dedi.

Görevimiz sürecinde ilçemize en iyi hizmeti sunmak, talepleri değerlendirerek ihtiyacı olan hemşehrilerimize ulaşmak için titizlikle çalışıyoruz şeklinde konuşan Başkan Köken, Sarnıçlar mahallesinde güleryüzle karşılandı. Büyük küçük tüm kesime hitap ettiklerini, milletin hizmetkarı olduklarını vurgulayan Belediye Başkanı Köken,  Kandıralı olmaktan gurur duyduklarını vurguladı.

İlçemizin insanları samimi ve sıcakkanlıdır. Bir eve misafir gittiğinizde size sofralar kurarlar, güler yüzlerini de eksik etmezler. Belediye Başkanı olarak memleketimize hizmet etmek için çalışmalarımızı sürdürüyor, halk günümüzün dışında haftasonumuzu da hemşehrilerimize ayırıyoruz diyen Başkan Ünal Köken, kapılarının tüm vatandaşlara 7/24 açık olduğunu belirtti.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet