YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l BAŞKAN ÜNAL KÖKEN, SELDEN SONRA DA VATANDAŞLARIN YANINDA

03.10.2018 Çarşamba - 11:38

Enes Akbal Optik

 

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, ilçedeki incelemelerine devam ediyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram ve Genel Sekreter Yardımcısı Alaeddin Alkaç’la birlikte yoğun yağıştan etkilenen bölgeleri inceleyen Başkan Köken, mahalle halkıyla da sohbet etmeyi ihmal etmedi.

“Yağış Sonrası İncelemeler Sürüyor”    

Kefken Mithatpaşa mahallesiyle inceleme ziyaretlerine başlayan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, programına Duraklı Özbey, Akdurak mahallesi Kışla Caddesiyle devam etti. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram ve Genel Sekreter Yardımcısı Alaeddin Alkaç’ın da olduğu incelemelerde yoğun yağıştan etkilenen bölgeler hakkında bilgi alındı.

Duraklı Özbey mahallesinde ise yürütülen mezarlık duvar çalışmalarını inceleyen Başkan Köken, vatandaşlarla sohbet ederek istek ve talepleri dinledi. Yağışta oluşan mağduriyetler için elimizden gelen gayreti göstereceğiz diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, vatandaşlarımızın yaşadığı sıkıntıları gidermek için canla başla çalışacağız dedi. 

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet