YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l BAŞKAN ÜNAL KÖKEN, VATANDAŞLARI DİNLEDİ

12.07.2018 Perşembe - 15:28

Enes Akbal Optik

Halk günü ziyaretlerinde vatandaşları makamında ağırlayan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’in amacımız ilçemizi en iyi noktalar taşımak, hemşehrilerimizin faydalanacağı hizmetleri hayata geçirmek dedi.

Vatandaşlarla bir araya gelen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, tüm vaktimiz vatandaşlarımızın. Onlara hizmetkar olmak bizlere gurur veriyor. Hangi mahallemize gidersek gidelim güler yüz ve hoş sohbetle karşılanıyor olmamız ise bizlerin çalışma şevkini arttırıyor dedi.

Çarşamba gününü ise halk günü olarak belirleyen ve hemşehrilerini makamında ağırlayan Başkan Köken, bizleri bağrına basan, evlatları gibi kucaklayan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Mahallelerimize büyük özen gösteriyoruz dedi. Bunun yanı sıra 96 mahallede yol yapım onarım , parke ve çevre düzenleme çalışmalarının büyük bir kısmını tamamladıklarını  geriye kalan mahalleleri ise 2018 yılında bitirmeyi hedeflediklerini belirtti.

 İlçemizde birlik ve beraberlik olduğu sürece gelişmek ve ilerlemek daima mümkün olacaktır diyen Başkan Köken’e hemşehrileri hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Halk gününde vatandaşların istek ve taleplerini de dinleyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, ilçedeki proje ve çalışmaların artarak süreceğini ifade etti.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet