YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l “BAŞKAN ÜNAL KÖKEN’DEN RAMAZAN AYI MESAJI”

16.05.2018 Çarşamba - 13:57

Enes Akbal Optik

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Ramazan ayı nedeniyle bir mesaj yayınlayarak başta İslam alemi olmak üzere tüm insanlığın Ramazan ayını tebrik etti.

Karşılıklı saygı, sevgi ve hoşgörünün en yoğun olarak yaşandığı bir Ramazan ayına kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını vurgulayan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, on bir ayın sultanı mübarek Ramazan-ı Şerif’in tüm vatandaşlarımıza ve tüm İslam alemine mübarek olmasını diliyorum dedi.

Ramazan ayında manevi duyguların en üst düzeye ulaştığını ve insanlar arasında kardeşlik duygularının pekiştiğini belirterek, yapmış olduğu yazılı açıklamasında şu görüşlerine yer verdi:“Sevgi, paylaşma ve kardeşlik duygularını hep birlikte idrak edeceğimiz, manevi güzellikleriyle tüm insanlığı kuşatan mübarek Ramazan Ayına girmiş bulunuyoruz. Ramazan ayı tüm dünyada olmak üzere, İslam Âleminde de barış ve huzurun hâkim olduğu, tüm insanların kardeşlik duygularıyla birlikte yaşadığı günlere vesile olması açısından da mübarek bir ay. Rahmet kapılarının sonuna kadar açıldığı bu kutsal ay, marifet, bolluk ve bereket ayıdır. Yardımlaşma ve paylaşmanın arttığı, içerisinde bin aydan hayırlı olan Kadir Gecesini barındıran Ramazan Ayı, mucizelerle dolu bir aydır. On bir ayın sultanı Ramazan ayının milletimizin birlik ve beraberliğinin kuvvetlenmesine, tüm insanlık için bereket, barış ve huzur getirmesini temenni eder, tüm İslam Âleminin Ramazan-ı Şerifini kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım dedi.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet