Enes Akbal Optik

ANASAYFA l BAŞKANLAR KANDIRA’YI GEZDİLER

07.12.2017 Perşembe - 20:23

Enes Akbal Optik

“Başkan Köken, Başkan Karaosmanoğlu’yla Kandıra’da  Esnaf  ve Sivil Toplum Kuruluşlarıyla Bir Araya Geldi”

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu ağırladı. Başkanlar öncelikle esnafı ziyaret ederek bereketli kazançlar diledi; ardından sivil toplum kuruluşlarıyla düzenlenen yemek programında bir araya geldi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kandıra’yı ziyaret etti.  Başkan Karaosmanoğlu’nu ağırlayan Başkan Köken, ilçedeki proje ve çalışmaları anlattı.

Esnaf ziyaretleriyle başlayan program, sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelinen yemekle devam etti. Esnafımızın ihtiyaçlarını dinliyor, onların taleplerini değerlendiriyoruz diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Başkan Karaosmanoğlu’yla ilçedeki esnaflara bereketli kazançlar diledi.

Tarım ve turizm faaliyetlerinin yaygın olduğu Kandıra’da hizmetlerini birlik beraberlik içinde sürdüren Başkan Ünal Köken, sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya geldikleri yemekte ilçedeki tarımsal faaliyetlere  destek olacaklarını vurguladı. Kandıra’nın yenilenen bir ilçe olduğunu anlatan Başkan Köken, proje ve çalışmalarını detaylandırarak anlattı ve hemşehrileriyle birlik beraberliklerini sürdüreceklerini, Kandıra için çalışmaların devam edeceğini belirtti.

 

 

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet