YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l BAŞKAN,ÖĞRENCİLERİN KONUĞU OLDU

13.02.2018 Salı - 11:49

Enes Akbal Optik

Gölcük´te Öğrenci Olmak Projesi Kapsamında Kariyer Günlerinin Konuğu Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Aynan Zeytinoğlu oldu.

Gölcük Belediyesi Kongre Sarayı Konferans Salonu’nda düzenlenen etkinliğin bu bölümüne Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Aynan Zeytinoğlu konuk oldu.

BAŞKANA YOĞUN İLGİ

Gölcük’te Öğrenci Olmak Projesi kapsamında Gölcük’teki okullarda Kariyer Günleri devam ediyor. Geçtiğimiz gün Kariyer Günlerinin konuğu Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Aynan Zeytinoğlu oldu. Zeytinoğlu, Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi ve Anadolu Kalkınma Vakfı Teknik ve Meslek Lisesi öğrencileri ile Gölcük Belediyesi Kongre Sarayı Konferans Salonunda bir araya gelerek öğrencilere kariyeri hakkında bilgi verdi. 12. Sınıf Öğrencilerine Kariyeri hakkında bilgi veren Zeytinoğlu, öğrencilere kariyerleri konusunda planlama yapmalarını, hedefler koymalarını ve çalışmalarını bu hedeflere göre belirlemelerini istedi. Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Aynan Zeytinoğlu yaşamlarını ve iş tecrübelerini katılımcılarla paylaşırken öğrencilerin sorularını da içtenlikle cevapladı. Zeytinoğlu’na Okul Müdürü Zeki Kalaç desteklerinden dolayı çiçek ve plaket takdiminde bulundu.  Öğrenciler ile Başkan Zeytinoğlu program sonunda fotoğraf çekilmeyi de ihmal etmedi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet