YAĞIZ KEBAP
YAĞIZ KEBAP
Bilnet Okulları

ANASAYFA l Big Data ve Analitiğin Uzmanları Boğaziçi Üniversitesi’nde Buluşuyor

29.11.2016 Salı - 15:48

Türkiye’de dijital denildiğinde akla ilk gelen, alanında yetkin isimleri ve öncü şirketleri bu yıl üçüncü kez “Marketing in the Connected Age” teması ile bir araya getirecek olan Boğaziçi Üniversitesi Digital Analytics Summit; dijital pazarlamanın geleceği, Big Data’nın etkili kullanımı, akıllı yaşamın pazarlamaya etkisi ve mobil analitik hakkında katılımcılara profesyonel bir bakış açısıyla sektörü inceleme fırsatı sunacak.

Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Toker’in koordinatörlüğü ile düzenlenecek olan Digital Analytics Summit, güçlü konuşmacı kadrosuyla katılımcılara sürekli değişen ve gelişen dünyada dijital analitik kavramının kapılarını sonuna kadar açmak ve bu kavrama dair yeni bakış açıları geliştirmeyi hedefliyor.

1 Aralık 2016 tarihinde Boğaziçi Üniversitesi’nin tarihi binası Albert Long Hall’de gerçekleştirilecek olan Digital Analytics Summit, R/GA London Kreatif Direktörü Fura Osp Johannesdottir, Türkiye İş Bankası Bireysel ve Özel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen, Intel Türkiye Genel Müdürü Burak Aydın, Cisco Türkiye Genel Müdürü Cenk Kıvılcım ve Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün gibi dijital dünyaya yön veren isimleri ağırlayacak.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.
 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet
Enes Akbal Optik