YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l BİLNET KOCAELİ KAMPÜSÜ TAM NOT ALDI

14.12.2017 Perşembe - 22:04

Enes Akbal Optik

2018– 2019 eğitim – öğretim döneminde hizmet vermeye başlayacak Bilnet Okulları’nın Yönetim kurulu başkanı, Fatih Öztürk, yapımı hızla devam eden okul inşaatını inceledi. 

Alanında uzman eğitim kadrosu, kaliteli eğitim sistemi ve nitelikli eğitim için ihtiyaç duyulan tüm teknolojik alt yapılara sahip kampüsleriyle hizmet vermeye başlayacak Bilnet Okulları, 2018 – 2019 eğitim öğretim yılında yeni kampüsü ile Kocaelili öğrenci ve velilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Bilfen Şirketler Grubu Başkanı Fatih Öztürk Türkiye’nin sayılı okul zincirlerinden biri olacak Bilnet Okulları’nın Kocaeli temsilcisi Ali Korkmaz ve üstlenici firma Arpakuş inşaatın sahibi Mustafa Arpakuş ‘tan yapımı devam eden okul inşaatı il ilgili bilgi alarak incelemelerde bulundu.

 Bilnet Okullar’nın Kocaeli Kampüsü, anaokulu, ilkokul ,ortaokul, Anadolu ve Fen Lisesi kademelerinde 12000 m2 kapalı alanında 3500 m2 bahçesiyle 1368 öğrenciye hizmet verecek. Kampüs genelinde toplam 300 kişilik konferans salonu ile birlikte laboratuvarlar, kütüphane, yemekhane ve revir bulunacak. Sosyal aktiviteler ile kulüp derslerinin de yapılabileceği kampüste; öğrencilerin kendilerini geliştirebilecekleri ve yeteneklerini ortaya koyabilecekleri aktivitelerle yenilikçi bir eğitim yaklaşımı sunulacak. Öğrencilerinin bilgiye ulaşmalarını, edindiği bilgiden yararlanmalarını ve bilgiyi geliştirme yöntemlerini öğrenmelerini ilke edinen Bilnet Okullar, branşlarında uzmanlaşmış, nitelikli ve dinamik eğitim ve öğretim kadrosuyla Kocaeli’de eğitim hayatına yeni bir soluk getirecek.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet