YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l BİR ZİYARET DE BİRLİKSPOR’A

07.12.2016 Çarşamba - 16:03

Enes Akbal Optik
Vali Hasan Basri Güzeloğlu bugün yoğun katılımlı ziyaretlerde bulundu, bu ziyaretlerden sonuncusu ise Birlikspor oldu.

Ahmet YEŞİLMEN- Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu bugün bir dizi ziyaretlerde bulundu. Ziyaretleri sırasında kent gündemine dair önemli sorunlarına değindi. Vali Hasan Basri Güzeloğlu’nun yanısıra Körfez Kaymakamı Hasan Hüseyin Can, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Gençlik Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar Birliksporu ziyaret edenler arasındaydı.

KOCAELİ HER ALANDA EN İYİSİNİ HAK EDİYOR

Vali Hasan Basri Güzeloğlu ”Kocaeli Birliksporumuzun çok başarılı giden performansında kulüp başkanımız, teknik heyet ve futbolcularımızla birlikte olmak onlara desteklerimizi sunmak ve hedefledikleri şampiyonluk yolunda başarı dilemek için ziyaret ettik. Kocaeli’nin tüm marka değerlerini sahiplenemek onlarla el birliği ile en güzel yerlere taşımak şüphesiz sorumluğumuz. Futbol alanında futbolun toplumsal karşılığında Kocaelimizi her zaman kutluyoruz. Her alanda olduğu gibi en ötesini ve en iyisini hak ediyor hem de bunu gerçekleştirecek zenginlği taşıyor. Bu noktada Kocaeli Birlikspor profesyonel futbol takımımız bulunduğu ligde sezon başından beri son derece başarılı bir takım kimliğine sahip.”

BAŞARILARIN DEVAMINI DİLİYORUM

Güzeloğlu ”Hem çok genç hem de sporun içinden gelen başkanı yine genç bir teknik heyeti destek veren bir Belediye Başkanı, ilçe yönetimi kaymakamımız tüm kesimlerine bugünkü yerinin tesadüf olmadığını ve bu kararlılıkla hedefleri olan şampiyonluğa emin ve kararlı adımlarla gittiğini gösteriyor. Bundan büyük bir mutluluk duyuyorum. Şüphesiz bu başarının devamını hem diliyor hem de destekliyorum. Kocaelispor, Kocaeli Birlikspor ve bütün takımlar bizimdir. Hepsinin gelecekte Kocaeli ismi ile en güzel yerlerde olması bizim en büyük isteğimiz. Kocaeli her alanda Türkiye’nin belirleyici, her konu da tanımlayıcı bir Büyükşehir’i şüphesiz spor da ve futbolda da iddiamızı ortaya koymamız gerekiyor. Bir sirkelenme, toparlama ve gelişme olarak görüyorum bu dönemi. Ben Erhan’ı futbolculuğundan tanırım orda da başarılıydı şimdi de başkan olarak başarılı. Belediye başkanımız bu meselede çok büyük destek veriyor. Bu hafta önemli bir maç oynayacak. Birlikspor’un liderlik maçı olacak. Spor ahlakı içinde sonucunun güzel olmasını sonrasında da sonucun bizim için güzel olmasını diliyorum” dedi.

NİYETİ HAYIR OLANIN AKIBETİ HAYIR OLUR

Hasan Basri Güzeloğlu’nun, Kocaeli Birlikspor’u ziyareti esnasında konuşan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’da açıklamalarda bulundu. Baran, iyi niyetli çalışmalarından ötürü başarıyı yakaladıklarını belirtti. Baran ”Kocaeli’de bütün takımlarımıza başarılar diliyorum. Takımlarımızı başarıya taşımak için canla başla mücadele ediyoruz. Bu konuda sayın valimize ve bakanımız Fikri Işık’a teşekkürlerimi sunuyorum. Birlikspor’un her zaman yanındayız. Umuyorum ki takımımızı sezon sonunda şampiyon olarak göreceğiz. En yakın zaman da Süper Lig’de bir takımımız olacak. Spor muhabirlerimize de teşekkür ediyorum en büyük destekçilerimiz de onlar. Niyeti iyi olanın akıbeti de iyi olur. Halkımızla beraber her şeyin üstesinden geleceğiz” dedi.

 

15356116_10207930692806478_1417925203_n

 

15415988_10207930692926481_1011388034_n

 

15423527_10207930866490820_173642065_n

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.
 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet