YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l ‘BİRLİK VE BERABERLİĞİN ADRESİ KANDIRA’

21.03.2018 Çarşamba - 11:59

Enes Akbal Optik

Mahalle ziyaretleriyle gönüllere giren Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Merkez Erikli’de hizmetlerin değerlendirmesini yaptı. İlçemize her yıl yeni bir değer kazandırmak, imkanları zorlayarak vatandaşlarımıza kaliteli hizmeti ulaştırmak için canla başla çabalıyoruz diyen Başkan Köken, birlik ve beraberliğin Kandıra’daki yüzü oluyor.

‘İLMEK İLMEK İŞYEYECEĞİZ’

Kandıra, gelişiyor ve her geçen yıl yeni bir hizmete ve yeni projelere ev sahipliği yapıyor. Yelkencioğlu Konağının açılışıyla başlayan hizmet şölenine yakın zamanda yenilerini ekleyecek olan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, bir yandan da mahalle ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Merkez Erikli mahallesinde hemşehrilerinin sorularını yanıtlayan Başkan Köken, ilçemizin gelişiminin sürdürecek proje ve çalışmalar için el ele vereceğiz, birlik beraberlik içinde Kandıra’mızı hizmetlerle ilmek ilmek işleyeceğiz dedi.

İHTİYAÇLAR TESPİT EDİLİYOR

Vatandaşların istek ve taleplerini ekipleriyle birlikte not alan Başkan Köken, gerekli çalışmaların başlatılacağını vurguladı. Kandıra Belediyesi olarak mahallelerdeki ihtiyaçları tespit eden ekipler, dere ıslahı, perde beton, camii boyama, mezarlık yolu yapımı, parke tamiri, camii ve şadırvan boyama, perde beton, camii sundurma, köprü kenarları korkuluk ve köy meydanı güzelleştirme çalışmalarını vatandaşların istek ve taleplerini göre tamamlamayı sürdürecek.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet