YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l BIYIK, ERDOĞAN’IN TALİMATINI DİKKATE ALDI

17.09.2017 Pazar - 21:50

Enes Akbal Optik

AK Parti Darıca İlçe Teşkilatı’nda 4. Olağan Kongre gerçekleşti. Kongrede yeniden Başkan seçilen Muzaffer Bıyık,25 kişilik yönetim kurulu listesine Gençlik Kollarında görev yapan 4 isme yer verdi.

AK Parti Darıca İlçe Teşkilatı’nda 4. Olağan Kongre gerçekleşti. Kongrede 25 kişilik yönetim kurulu listesine yeni gençler de girdi. Kadrosuna gençler ile enerji katmayı planlayan Bıyık, gençlerin beğenisini ve takdirini kazandı. AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman da listeye giren gençleri tebrik etti.

İşte Sosyal medya hesabından açıklama yapan Kahraman,ın açıklaması;

“Darıca ilçe ana kademe kongremizde ilçe yönetimine giren, İl gençlik kolları başkan yardımcımız Mustafa AKA’yı, İlçe gençlik kolları başkanımız Cüneyt ŞENTÜRK’ü, İlçe gençlik kolları başkan yardımcımız 
İMRAL DOĞAN’ı, İlçe gençlik kolları başkan yardımcımız Savaş YAŞAR’ı tebrik ediyorum ve yeni görevlerinde başarılar diliyorum.
Vesile olan kıymetli ilçe başkanımız, ağabeyimiz, DARICA gençlik kollarımızın en büyük destekçisi  Muzaffer Bıyık başkanıma teşekkür ediyorum.” dedi.

Muzaffer Bıyık örnek olacak

Yeniden başkan seçilen Bıyık, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın parti yönetimlerin de gençlik kollarında görev yapmış gençlere yer verin çağrısına uyarak diğer İlçe Başkanlarına örnek olması bekleniyor.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet