YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l BİZ BU ŞEHRE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK

27.10.2017 Cuma - 10:56

Enes Akbal Optik

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Barbaros, Güney ve Kuzey Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Baran, “Biz bu şehre gönlümüzü verdik” dedi

 

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, üç mahallede; Barbaros, Güney ve Kuzey Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. İlk olarak Barbaros Mahallesi’ne geçen Başkan İsmail Baran, burada namaz sonrası cami cemaatiyle bir araya geldi. Yapılan sohbet, esnaf ziyaretleri ile devam etti. Başkan Baran daha sonra Güney Mahallesi’nde ziyaretlerini sürdürdü; yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.

HALKIN HİZMETKARIYIZ

Körfez’in prestij caddelerinden biri olan Ağadere Mahallesi’nde de esnafları ziyaret eden Başkan İsmail Baran, “Bizler halkımızın hizmetkarlarıyız. Her fırsatta hemşehrilerimizle buluşuyor sorunlara yerinde çözüm arıyor, ihtiyaçları birlikte tespit ediyoruz. Bu bizim doğru hizmeti götürme noktasında da ufkumuzu açıyor” ifadelerini kullandı.

ÖZTÜRK VE URAY İLE BİRLİKTE

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, ayrıca Kars Susuz İlçe Belediye Başkanı Murat Uray ve Körfez Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yahya Öztürk ile birlikte sohbet ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi. Başkan Baran, Körfez’de hayata geçen ve yapımı devam eden projeler hakkında da bilgiler aktardı.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet