YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l “BİZ VATANDAŞIMIZA ŞOV YAPMA NİYETİNDE DEĞİLİZ”

09.08.2018 Perşembe - 10:12

Enes Akbal Optik

 AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan ayaz basın mesuplarıyla ilçe binasında bir araya geldi.

Açıklamalarında kent ve ülke gündemine değindi. CHP’nin kurultaya gitmesi konusunda Ayaz, “24 haziran seçim öncesi CHP nin cumhurbaşkanı adayı, bundan sonra uzay madenciliğinden kuantum fiziğinden konuşulacak diyordu. CHP’de bırakın şuan kuantumu, fizik ötesi işler yapılıyor Hala 600 delege imza verdi mi vermedi mi diye tartışılıyor. Allah onlara kolaylık versin. Öyle bir noktaya geldiniz ki fizik ötesi konumuna getirdiniz kendinizi” ifadelerini kullandı.

 

AK PARTİ YÜRÜYÜŞÜNE DEVAM EDECEKTİR

18 Ağustos’taki Büyük Kongre hakkında Başkan Ayaz, “18 ağustos günü benim de delege olduğum büyük kongremiz var. Büyük kongremizin ülkemize ve partimize hayırlar getirmesini diliyorum. Daha güzel daha yenilenmiş kadrolarla Cumhurbaşkanımızın liderliğinde AK Parti yürüyüşüne devam edecektir. 13 otobüs sile kongreye katılacağız” dedi.

DİMDİK DURACAĞIZ

Ayaz “FETÖ Donanma Davasına katıldık. Dünyada bu kadar adi, kaypak bir örgüt kolay bulunamaz. O gün davada tabloyu izledik. Hepsi birbirini suçluyor, ne olduğu belli değil bu örgütün. Bu davaların en yakından takipçisiyiz. 15 Temmuz’u unutmadık unutturmayacağız. Bu milleti sevenler olarak değerlerini alaşağı etmeye çalışanların karşısında dimdik duracağız” açıklamasıyla FETÖ davasının takipçisi olduğunu belirtti.

MEKANLARI CENNET OLSUN

17 ağustos depreminin yıl dönümünün gelmesi ile ilgili olarak Ayaz, “Deprem de çok şehit verdik. Rabbim bizi böyle kötü günlerle sınamasın. Yıldönümümüzde deprem şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum. Mekanları cennet olsun” dedi.

 

CİDDİ BİR DOĞAL AFET

Son günlerde yaşanan yağış sonrası esnaf ve vatandaşın mağduriyeti konusuna değinen Ayaz “Meteoroloji yetkililerinden aldığımız bilgiye göre son 40 yıl içerisinde en çok yağış bu dönem düşmüş. Çok ciddi anlamda bir afet bu. Bunu kimse görmemezlikten gelemez. Metrekareye 90 kilogram yağış düşen alanlar var. Normal şartlarda bu 40 kilogram civarı oluyor. Dünyanın her bölgesinde afetler var. Hasar Tespit Komisyonları çalışmalarına devam etmektedir. Biz vatandaşımıza şov yapma niyetinde olmadık. Bu konuyla ilgileniyor Hasar Tespit Komisyonumuz ilgileniyor.  Afetin boyutları ve zarar gören vatandaşlarla ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Devletimiz güçlü. Bizler de bu işin peşinde olacağız” dedi.

Etiketler:,
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet