YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l Büyük ikramiye Aso Market’e çıktı

04.10.2015 Pazar - 14:40

Enes Akbal Optik

iste-buyuk-ikramiyenin-kazanildigi-yer-143080

Sayısal Loto’da İzmit’e çıktı, oynandığı yer ise Orduevi’ndeki Aso Market. Sahibi; “Arkadaşımız hayrını görsün ama bizi de görsün” dedi

ELLERİYLE DOLDURTTU

2013’den beri altılı ganyan ve iddia bayisi de olan ve buradan daha önce 650 bin TL tutturan olduğunu söyleyen Aso Market’teki dükkan işletmecisi Umut Doğan Kaya, “Sayısal ilk defa tutturan oldu. Öncekinden sonra bu ikinci büyük ikramiye” dedi. Oynayan şahsı tanıdığını söyleyen fakat isim vermeyen Kaya, “Cuma günü vatandaş geldi. Bir kuponu eliyle doldurttu. Bu da ilgimizi çekiyor. Cumaya gitmedi, buraya geldi, para kazandı” dedi. Kaya, “Sırasıyla bize yazdırdı. 7, 8, 9 diye 1 TL’lik kupon. Hemen arkasından 2 TL’lik ayrı makineye oynattı. Eliyle yazdırdığı tuttu. Diğeri tutmadı” şeklinde konuştu.

ŞANS VE UMUT DAĞITIYORUZ

Kaya, “Bundan 6 ay önce bir gün bizde de çıkacak diye rüyamda görmüştüm. O zaman anlatıyordum çevredekilere. Bir Pazar tutmuş diye. İşte bu Cuma da geldi adam oynadı, tutturdu. Market açıldıktan 9 sene sonra sayısal bayilik verme açıklaması yapıldı. Türkiye’de ilk sırada ben çıktım. Kaderimiz değişti. İddia ve ganyan da kısa sürede onaylandı. Biz şans ve umut dağıtıyoruz. Kimi seviniyor, kimi üzülüyor. Kazanan arkadaş da hayrını görsün ama bizi de görsün” şeklinde esprili bir dille konuşmasını bitirdi.

Kaynak: Bizim Kocaeli

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet