Enes Akbal Optik

ANASAYFA l CEYHAN ESKİ BELEDİYE BAŞKANLARIYLA BULUŞTU

12.01.2018 Cuma - 15:30

Enes Akbal Optik

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan geçtiğimiz günlerde eski İlçe Başkanlarıyla bir araya gelmişti. Ceyhan bu hafta ise geçmiş dönemde görev yapmış Belediye Başkanlarıyla bir araya geldi. Ceyhan, “Parti içindeki konularımızı konuştuk. Bu konular aile içi” dedi.

İREM DEMİR

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan geçmiş dönemde görev yapmış belediye başkanlarıyla bir araya geldi. İstişare toplatnılarının ikincisi olan ve Sekapark Marina Cafe’de gerçekleşen toplantıya eski belediye başkanlarının yanı sıra İl Başkanı Şemsettin Ceyhan,  AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Milletvekilleri İlyas Şeker, Sami Çakır ve Radiye Sezer Katırcıoğlu katılım gösterdi.

 

 

BİR ARAYA GELİYORUZ

Programda konuşan AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı olarak istişare kurulu olarak geçmiş dönemde görev yapan arkadaşlarımızla bir araya geliyoruz. Geçen hafta  ilçe başkanlarıyla bir araya gelmiştik. Bu hafta da geçmiş dönem belediye başkanlarımızla bir araya geldik. Milletvekillerimizle beraber kent ve ülke gündemiyle ilgili bilgiler aldık. İnşallah önümüzdeki hafta geçmiş dönem İl yöneticiliği yapmış arkadaşlarımızla bir araya geleceğiz. Yarın Kadın Kollarımızın kongresi var. Eski başkanlarımızı kongremize davet ettik” şeklinde konuştu.

FEDAKARLIK YAPILDI

“Onlar bizim başımızın tacı” diyen Ceyhan, “27 Ocak’ta Cumhurbaşkanımızın katılacağı kongremize de davet ettik. Ben bugüne kadar yapmış oldukları görevlerden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Parti içindeki konularımızı konuştuk. Bu konular aile içi. Kentle alakalı verilecek bütün görevleri almaya hazır olduklarını söylediler. Partimizin en zor zamanlarında ilçelerinde, beldelerinde bizi en ufak bir sıkıntıya sokmadan en güzel şekilde temsil ettiler. Bugün Kocaeli’de 12 ilçenin olması ve büyükşehir olması onların fedakarlıklarıyla yapıldı” ifadelerini kullandı.

 

‘ÖRNEK OLACAK KENTLER ARASINDA’

Ceyhan’dan sonra sözü alan Gölcük eski Belediye Başkanı, “Kökü çok derinlerden gelen ve her yerde örnek gösterilen bir partiyiz. Kocaeli teşkilatları da uyum açısından örnek olacak kentler arasında. İstişareler olarak bıktırmadan ama devamlılığı olan görüşmeler yapmakta fayda var” diyerek teşekkür etti.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet