YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l CHP GENÇLİK ÖRGÜTÜ HER YERDE

25.05.2018 Cuma - 16:51

Enes Akbal Optik

İl Başkanlığını Emre Andız’ın yaptığı CHP Gençlik Örgütü, yaptıkları etkinliklerle adından sıkça söz ettirirken, çalışmalarıyla da takdir topluyor.

Ana kademenin düzenlediği etkinliklere de katılım gösteren CHP’li gençler Kocaeli’nin 12 ilçesinde gençlik örgütü olarak yoğun bir çalışma içerisinde.

ÖRNEK TABLO ORTAYA KOYUYORLAR

Göreve geldikleri günden itibaren çalışmalarıyla takdir toplayan, dur durak bilmeyerek büyük organizasyonlara imza atan CHP Gençlik Kolları İl Örgütü 24 Haziran’da gerçekleşecek erken seçim için de yoğun bir çalışma içerisinde. İl Başkanı Emre Andız önderliğinde çalışmalarını sürdüren CHP’li gençler, “Umudu gençler yeşertecek “ diyerek yorulmak bilmeden tüm etkinliklerde üstlerine düşenden fazlasını yapıyor. Tüm ilçe gençlik kolları ile koordineli bir şekilde çalışan Gençlik Kolları İl Örgütü birlik beraberlik anlamında da örnek bir tablo ortaya koyuyor.

HER YERDELER

CHP’li gençler önümüzdeki günlerde açılışı yapılacak olan Akmeşe Mahallesi Seçim İrtibat Bürosunun bayraklama ve süsleme çalışmasının ardından Körfez İlçe Örgütünün Hereke sahilinde düzenlediği ve dünyaca ünlü bilim insanı Dr. Canan Dağdeviren’in de katılımıyla gerçekleşen iftar programına katıldı. Ardından Kartepe İlçe Örgütünün İstasyon Mahallesinde gerçekleştirdiği programa katılan CHP’li gençler geceyi İzmit İlçe Örgütünün Yürüyüş Yolunda kurmuş olduğu seçim standında kapattı.

ANDIZ, “DURMAK YORULMAK YOK “

25 Haziran sabahına kadar durmak yorulmak yok diyen CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız,” Sadece bizler değil her kesimden vatandaşımız kurtuluş için gün sayıyor. Yeter Artık TAMAM dendiğini görüyoruz. Birlik beraberlik içinde, uyumlu bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizler inandık, başaracağız. İnancımız tam, değişimin en büyük aktörü gençler olacaktır. Gelecek bizim, iktidar yakın ve güzel günler bizleri bekliyor. 24 Haziran akşamını zafer akşamı yapmak için hep birlikte durmaksızın çalışmalarımızı sürdüreceğiz “ ifadelerini kullandı.

Etiketler:,
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet