YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l CHP’Lİ GENÇLERDEN İNCE HESAP

24.05.2018 Perşembe - 16:15

Enes Akbal Optik

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları İl Örgütü, İnce bir hesabımız vardı diyerek CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’ye destek bağışında bulundu.

CHP’Lİ GENÇLER DESTEK VERDİ

CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız, İl Yöneticileri Av. Yiğit Timur, Av. Zeki Karakadılar, Caner Arduç, Burcu Yazıcı, Engin Akbulut, Umut Bali ve İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehdi Kaan Günan 24 Haziran 2018 Pazar günü gerçekleşecek olan erken seçimlerde CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin seçim çalışmalarına destek verdiler. CHP’li gençler bugün İş Bankası İzmit Şubesi’ne giderek İnce’ye destek bağışında bulundular.

ANDIZ, “ÖNEMLİ OLAN MİKTAR DEĞİL NİYETTİR “

Karşımızda devletin her şekilde tüm imkanlarını kullanan bir aday var diyerek sözlerine başlayan CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız, “Bizler mütevazi seçim bütçeleri ile bu diktatoryal yapıya karşı mücadele etmeye çalışıyoruz. Bu nedenle sadece partililerimizi değil, bu diktatoryal yapıya karşı olan tüm halkımızı desteğe davet ediyoruz” dedi. Gençlik olarak artık Tamam dediklerini belirten Andız, “Geleceğimizden endişe duyan gençler olarak bizler de elimizi taşın altına koyduk. Burada önemli olan miktar değil, niyettir” ifadelerini kullandı.

HESAP NUMARALARI

CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız son olarak Muharrem İnce’’ye destek vermek için bağış yapmak isteyenlere banka hesap numaralarını verdi. Andız, “Cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İnce’nin seçim kampanyasına destek olmak için İş Bankası TBMM Şubesi  IBAN: TR37  0006 4000 0014 3620 7707 70 veya Ziraat Bankası TBMM Şubesi IBAN: TR16 0001 0009 0303 3023 2760 04 hesaplarına bağışlarınızı bekliyoruz. Bağışlarda T.C. kimlik numarası yazmak zorunludur. Bir kişi en fazla 13.916(Onüçbindokuzyüzonaltı) TL bağış yapabilir. Birlikte başaracağız” diye konuştu.

 

Etiketler:,
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet