YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l CHP’Lİ KADINLAR 8 MART’I AKMEŞE’DE KUTLADI

12.03.2018 Pazartesi - 15:19

Enes Akbal Optik

CHP İzmit İlçe Kadın Kolları, Uluslararası Köprü Derneği ve Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği’nin düzenlediği 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinliğine katılarak, kadınların gününü kutladı

Uluslararası Köprü Derneği ve Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği İzmit Şubesi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü için etkinlik düzenledi. Etkinliğe; Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş ve eşi Funda Altıntaş, Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu ve eşi Nesrin Narinoğlu, Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Başkanı Lütfi Bodur, derneğin kadın kolları başkanı Aslı Devrim, Uluslararası Köprü Derneği Başkanı Mehmet Baykurt, Başkan Yardımcısı Dilek Narinoğlu, Doktor Sadık Ahmet in eşi Işık Ahmet ile dernek yöneticileri, CHP İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Birgül Gök, Meclis Üyesi Aliye Hale Meriç, İl Başkan Yardımcısı Bilgi Dehmen ve il yöneticisi Seda Oral katıldı.

BİRLİKTE HALAY ÇEKTİLER

Akmeşe’de yaklaşık 200 kadının katıldığı etkinlikte kadınlar halay çekerek gönlünce eğlendi. Çeşitli ikramların ardından hediyeleri de takdim edildi. Akmeşeli kadınların dışında derneğin kadın kollarından 100 kişinin de katılım sağladığı etkinlikte ilk olarak Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Başkanı Lütfi Bodur, günün anlamına ilişkin bir konuşma yaparak Kadınlar Günü’nü kutladı. Sırasıyla Uluslararası Köprü Derneği Başkanı Mehmet Baykurt, Dr. Sadık Ahmet’in eşi Işık Ahmet ve Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş da konuşmalarını yaptı. Konuşmaları sonrasında CHP’li kadınlar da kadınlara eşlik ederek 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü birlikte kutladı.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet