YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l CHP’Lİ KADINLARDAN FLORMAR İŞÇİLERİNİN ÇOCUKLARINA BAYRAM HEDİYESİ

14.06.2018 Perşembe - 23:40

Enes Akbal Optik

CHP’li kadınlar, Flormar Fabrikası önünde eylemlerini sürdüren işçileri ziyaret etti, bayram arifesinde işsiz kalan çalışanların çocuklarına bayram hediyesi dağıttı

 

Gebze Flormar Fabrikası’ndaki 120 çalışanın işten çıkarılmasının ardından başlayan eylemlere Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) tarafından verilen destek sürüyor. CHP İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyeleri ve Gebze İlçe Kadın Kolu üyeleri bayram arifesinde Flormar Fabrikası önünde eylemlerini sürdüren ve büyük bir çoğunluğunu kadınların oluşturduğu işçilere destek vermek üzere Gebze’ye gitti.

 

ÇOCUKLARIN GÜLÜMSEMESİNİ PAYLAŞMAK İÇİN

CHP’li kadınlar, eylemlerini fabrika önünde sürdüren işçilerin çocuklarına bayram hediyesi dağıttı. Konuyla ilgili bir açıklama yapan İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, “Ramazan ayında ve bayram öncesi sizlere yapılan bu haksızlığa karşı, biz sizin çocuklarınızın yüzünde bir tebessüm oluşturmak, o gülümsemeyi birlikte paylaşmak için yanınızdayız. Yandaşlara inat biz mücadeleyi omuz omuza daha güçlü kılacağız” ifadelerini kullandı.

 

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet