Enes Akbal Optik

ANASAYFA l ÇUBUKLU’YA GENÇ MUHTAR ADAYI

05.10.2017 Perşembe - 16:28

Enes Akbal Optik

Çubuklu Osmaniye Köyü’nün sevilen gençlerinden Kazım Keskin, 2019 Mart ayında yapılacak olan muhtarlık seçimleri için adaylığını açıkladı

31 Mart 2019 tarihinde yapılması planlanan yerel seçimlerinde yapılacak muhtarlık seçimleri için kulisler şimdiden hareketlendi.  Yerel seçimlerde her seçim dönemi olduğu gibi belediye başkanlarının yanı sıra muhtar adayları da kıyasıya mücadele edecek. Bu kapsamda, Çubuklu Osmaniye Köyü’nün genç ve sevilen ismi Kazım Keskin, muhtarlık için adaylığını şimdiden açıkladı.

 

‘TAZE KAN İYİDİR’

Seçim sürecine henüz girilmemiş olunmasına rağmen, köyün gençlerinden büyük destek gören Çubuklu Osmaniye Köyü Muhtar adayı Kazım Keskin, gazetemize yaptığı açıklamada, gençlere fırsat verilmesi halinde bir çok işi yapabileceklerinin altını çizerek, “Taze kan her zaman iyidir” dedi.

 

‘GERİ PLANDA DURMAK İSTEMİYORUZ’

Keskin, “Köydeki insanlar benim bu genç yaşta muhtar olmama şaşırıyorlar. Olumlu tepkiler de alıyorum. Tüm bunlar beni çok mutlu ediyor, gençler olarak bizler hizmet etmek istiyoruz enerjimiz var, heyecanımız var. Genç Nüfusu fazla olan Çubuklu’da gençler olarak geri planda durmak istemiyoruz” diye konuştu.

 

 

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet