YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l DAĞDELEN’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ

22.02.2018 Perşembe - 9:08

Enes Akbal Optik

Kocaeli’nin tek kadın müteahhidi olarak bilinen ESEM İnşaat Firması’nın sahibi genç girişimci Esra Dağdelen şehitlerimiz için mevlid-i şerif okutuyor.  Derince Yenikent Mahallesi’nde bulunan Erzurumlular Derneği’nde okutulacak Mevlid-i Şerif programına; Kocaeli’nde bulunan şehit ailelerinde katılacağı belirtildi.

İKİ KURBAN KESTİ

Türk Ordusu’nun Suriye’ye yapmış olduğu askeri operasyonlarda şehit düşen askerlerimiz için okutulacak olan Mevlid-i Şerif programına, protokol mensuplarının da katılacağı bildirildi. Yapılan program için genç girişimci Esra Dağdelen, iki kurban kesti. Şehit ailelerini özel araçla evlerinden alacak olan Esra Dağdelen, program sonrasında yine şehit ailelerini özel araçla evlerine bırakacak.

KOCAELİ HALKINI BEKLİYORUZ

“Ben asker kızıyım” diyen Dağdelen, “Çok zor şartlar altında vatan savunmasında bulunan Mehmetçiğimizin her daim yanındayız. Onlar bizim için canlarını feda ediyorlar. Bizde üzerimize  düşen görevi kimi zaman duamızla, kimi zaman malımızla, kimi zaman ise duygularımızla yerine getirmemiz gerekir. Bütün şehit ailelerimizin acısı, bizim acımızdır. Allah rahmet eylesin. Bütün Kocaeli halkını bu programa bekliyoruz” dedi.

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

Anonim

Esra Hanım Başarılarınızın devamını diliyorum sizi çok çok çok tebrik ediyorum

22.02.2018, 9:12

 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet