YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l DARICA FARABİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNDE HİZMETLER SÜRÜYOR

18.05.2018 Cuma - 15:02

Enes Akbal Optik

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde gelen hastalara daha kaliteli ve sağlıklı bir hizmet sunabilmek amacıyla yeni hasta tekerlekli sandalyeleri aldı.

Hastaneye gelen hastaların daha rahat bir şekilde muayene olması, yürüme zorluğu çeken hastaların daha rahat bir şekilde hastanede tedavi işlemlerinin yapabilmesi için hastaneye yeni 20 adet tekerlekli sandalye alınmış olup, 20 adet tekerli sandalye de alım aşamasındadır.

Hastane Başhekimi Doç.Dr.Mustafa GÜNEŞ “ Bizler Hastane Yönetimi olarak kurumumuza başvuran tüm hastalarımıza yardımcı olmak ile yükümlüyüz. Özellikle hastanemize gelen engelli vatandaşlarımıza ve yürümekte zorluk çeken vatandaşlarımıza hastane içerisinde daha kolay ulaşımlarını sağlamak tedavi süreçlerini daha konforlu bir hale getirebilmek amacıyla bu tekerlekli sandalyeleri temin ettik” ifadelerini kullandı.

Güneş; Hastane hizmetlerinin ara vermeden devam edeceğini hasta sağlığı ve memnuniyeti açısından ellerinden gelen tüm çabayı sarf edeceklerini dile getirdi.

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet