YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l DERİNCE BİR SPOR SALONUNA DAHA KAVUŞUYOR

27.05.2018 Pazar - 10:28

Enes Akbal Optik

Fatih Mahallesi’nde eğitim veren Derince Şehit Osman Gazi Çetingöz Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne inşa edilen Kapalı Spor Salonu’nu inceleyen Başkan Bulut, bölgeye son derece modern bir tesis kazandırdıklarını söyledi.

 

Lise Öğrencileri ile Buluştular

Derince’de eğitim veren liselerde gerçekleşen Kariyer Günleri etkinlikleri kapsamında Derince Kaymakamı Akın Yılmaz, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Osman Karabayır, öğrencilerle buluşuyor. Derince Şehit Osman Gazi Çetingöz Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden Kaymakam Yılmaz, Başkan Bulut ve Milli Eğitim Müdürü Karabayır, okullardaki 11 ve 12. sınıf öğrencilerine mesajlar verdi. Öğrencilerin merak ettikleri soruları da yanıtlayan Yılmaz, Bulut ve Karabayır, başarıya giden yolda en önemli unsurun hedef belirlemek ve çalışmak olduğunu söylediler.

 

Bölge Sakinleri de Yararlanacak

Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, Fatih Mahallesi’nde eğitim veren Derince Şehit Osman Gazi Çetingöz Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne gerçekleştirdiği ziyarette, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından okul alanına inşa edilen Kapalı Spor Salonu’nda da incelemelerde bulundu. Bölge halkının da yararlanacağı son derece modern bir tesis inşa ettiklerini belirten Başkan Bulut, “Bin 600 metrekare kapalı alana sahip olacak spor salonumuzu çok amaçlı olarak inşa ediyoruz. Spor kompleksimizde basketbol ve voleybol sahalarının dışında üç salonumuz daha yer alacak. Bu tesisimizde vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda farklı branşlarda kurslar açacağız” dedi.

 

Derince Şehit Osman Gazi Çetingöz Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne inşa edilen Kapalı Spor Salonu’nu inceleyen Başkan Bulut, bölgeye son derece modern bir tesis kazandırdıklarını söyledi.

 

Kariyer Günleri etkinlikleri kapsamında Derince Kaymakamı Akın Yılmaz, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Osman Karabayır, öğrencilerle buluşuyor.

 

Derince Şehit Osman Gazi Çetingöz Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleşen programları öğrenciler büyük bir dikkatle takip etti.

 

Bin 600 metrekare kapalı alana sahip olacak Derince Şehit Osman Gazi Çetingöz Anadolu İmam Hatip Lisesi Kapalı Spor Salonu, çok amaçlı olarak bölge sakinlerine hizmet verecek.

 

Derince Şehit Osman Gazi Çetingöz Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlenen Kariyer Günleri’nde günün sonunda toplu fotoğraf çektirildi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet