YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l DOĞAN 9 YILDIR MAHALLERDEN ÇIKMIYOR

04.10.2018 Perşembe - 9:20

Enes Akbal Optik

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, mahalle inceleme gezilerine büyük önem veriyor. İlk göreve geldiği 2009 yılında mahalle inceleme gezisi uygulamasını başlatan Başkan Doğan, aradan geçen uzun yıllara rağmen bu uygulamadan hiç vaz geçmedi. Doğan, haftanın en az 2 günü yapılan inceleme gezisi kapsamında Sanayi Mahallesi’ne giderek cadde ve sokakları dolaştı. Muhtar Osman Çilingir, Belediye Başkan Yardımcısı Serkan Yeğnidemir ve daire müdürleriyle birlikte Sanayi Mahallesi’nde adım atmadık yer bırakmayan Doğan, esnafları ziyaret etti, vatandaşlarla sohbet te etti.

 

UYGULAMA YARARLI OLUYOR

Sokakta belediyecilik anlayışı içinde vatandaşın ayağına gittiklerini söyleyen Başkan Doğan “ vatandaşımızın belediyemize gelmesine gerek kalmadan biz vatandaşın ayağına gidiyoruz. Göreve ilk geldiğim yıl başlattığımız uygulamanın hizmetlerin hızlılığı ve sorunların çözümü bakımından oldukça yararlı oluyor. Sanayi Mahallemiz fiziki ve yerleşim planı bakımından fazla problemleri olan bir mahallemiz değil. Cadde ve sokaklarımız oldukça geniş. İSU’nun alt yapı çalışması yaptığı yerlerde hızla üst yapıya geçtik.

 

SPOR KULÜBÜ İÇİN SAHA ARAYIŞINDAYIZ

Spor kulübümüzün büyük bir antrenman sahasına ihtiyacı var. Bunu çözmek için arayış içindeyiz. Milli Eğitim ile görüşerek okul için ayrılan yere okul yapılmayacaksa buraya kulübümüz için geçici saha ve soyunma odalarının yer aldığı tesis yapacağız” şeklinde konuştu.  Belediye hizmetlerinin tespiti ve sürecin hızlanması için mahalle inceleme gezilerinin büyük kolaylık sağladığını belirten Başkan Doğan “ tüm mahallerimiz bizim için önemli, İzmit Belediyesi olarak hiçbir ayrım yapmadan bütün mahallelerimizde çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet