YAĞIZ KEBAP
YAĞIZ KEBAP
Bilnet Okulları

ANASAYFA l DOĞAN: ÇALIŞANLARA TEK KURUŞ BORCUMUZ YOK

21.08.2017 Pazartesi - 20:56

Hizmet İş Şube Başkanı İdris Ersoy ve yönetimi İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı ziyaret etti.     Ziyarette çalışanların her birinin İzmit Belediyesi ailesinin birer ferdi olduğuna vurgu yapan Başkan Doğan “çalışanlarımız için daha fazla ne yapabiliriz her zaman bunu konuşuyoruz” dedi.

Doğan, “iş barışı, iş verimin en önemli konusudur. Bizler çalışan kardeşlerimizi çalışma arkadaşlarımız olarak görüyoruz. Onları ailemizin, Türk toplumun bir ferdi olarak görüyor, dünyada yaşayan bir insan olarak çok kıymetli olduklarını düşünüyoruz. İzmit Belediyesi çalışanlarının en mutlu ve en huzurlu bireyler olmasından başka bir isteğimiz yok

GURURLA SÖYLESİNLER İSTİYORUZ

Sendikamızla birlikte güzel bir süreç yürütüyoruz. Çalışanlarımız için daha fazla ne yapabiliriz her zaman bunu konuşuyoruz. İşçimizin alın teri kurumadan hakkını  veren bir belediyeyiz. Çalışanlarımıza tek bir kuruş borcumuz yok. İşçimizin, şimdiye kadar her türlü hakkını zamanında hatta çoğu kez zamanınındın önce ödedik. Dileğimiz şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da işçilerimizin sokağa çıktığında gururla İzmit Belediyesi çalışanı olduğunu söylemesidir. İzmit Belediyesi olarak her alanda atılım içerisinde olmaya gayret ettik. Daha iyi olmaya da çalışacağız” şeklinde konuştu.   

HER ALANDA DÜŞÜNÜYORUZ

Çalışanların moral ve motivasyonlarını arttıracak projeler için de kafa yorduklarını belirten Başkan Doğan “ işçilerimizin emeklerinin karşılığını gününde hatta gününden önce ödeme noktasında çok iddialıyız, ama onlar için yaptıklarımız sadece bununla kalmıyor. Çalışanlarımız için farklı şehirlere kültür turları, piknikler, vapur gezileri,  eğlenceli yarışmalar düzenliyoruz.  Onların özel günlerini atlamayıp, İzmit Belediyesi ailesi olarak toplu doğum günü kutlamaları yaparak küçük hediyelerle onları mutlu etmeye çalışıyoruz” dedi.   

DOĞAN’A TEŞEKKÜR

Hizmet İş Şube Başkanı İdris Ersoy da ziyarette yaptığı konuşmasında, “Başkanımızın çalışmalarını yakından takip ediyoruz ve kendisini takdir ediyoruz.  Hem iş barışı ve huzurunun sağlanması yönünde çalışan arkadaşlarımıza göstermiş olduğu katkılardan dolayı hem de arkadaşlarımız için düzenlediği çeşitli organizasyonlardan dolayı teşekkür etmek istiyoruz” dedi

Hizmet İş Şube Başkanı İdris Ersoy ve yönetimi İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı ziyaret etti.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet
Enes Akbal Optik