YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l DOĞAN, GAYEMİZ ESNAFIMIZIN DAHA ÇOK KAZANMASI

04.10.2018 Perşembe - 13:01

Enes Akbal Optik

DOĞAN, GAYEMİZ ESNAFIMIZIN DAHA ÇOK KAZANMASI

 

İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği, Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı makamında ziyaret etti. 6 Ekim Cumartesi günü yapılacak olan 14. Genel Kurulları için Başkan Doğan’a davette bulunan Dernek Başkan Adayı Murat Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri, süreçle ilgili de bilgilendirmede bulundu.

 

ESNAF DOSTUYUZ

 

Kent merkezindeki esnaflarla ilgili de değerlendirmelerin yapıldığı ziyarette konuşan Başkan Doğan “bizler esnaf dostu bir belediyeyiz ve esnafımızın daha çok kazanması için elimizden geleni yapıyoruz.  Gerek şehir merkezimizde yaptığımız düzenlemeler,  esnafımıza sağlamış olduğumuz kolaylıklar gerekse şehir genelinde yürüttüğümüz turizm çalışmalarımızla ticari hayatı arttırma gayemizi sürdürüyoruz” dedi.

 

YERLİ ÜRÜN SEFERBERLİĞİ BAŞLATTIK

 

Ülkemiz üzerine oynanan oyunlardan ve açılan ekonomik savaştan esnaflarımızın olumsuz etkilendiğine de dikkat çeken Doğan “bu ekonomik savasın galibi yine milletimiz olacak. Unutmayalım ki ülke, bayrak olmazsa malın da bir anlamı olmuyor. Bu sebepledir ki daha çok bir ve beraber olacağız,  yerli malı kullanacağız.  Biz İzmit Belediyesi olarak, kurumumuzda yerli ürün kullanımız konusunda seferberlik başlattık Bu süreci fırsata dönüştürenlere de fırsat vermeyeceğiz.  Daha çok üreteceğiz, daha çok çalışacağız” şeklinde konuştu. 

 

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet