YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l DOĞAN, SANDIKTA OSMANLI TOKADI VURALIM

14.06.2018 Perşembe - 21:22

Enes Akbal Optik

İzmit Belediyesi tarafından 500 din görevlisine bisiklet hediye edildi. Yunus Emre Kültür Merkezi’ndeki İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ev sahipliğindeki bisiklet dağıtım törenine AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz,  İl Müftüsü Yusuf Doğan, Kocaeli Din Görevlileri Derneği Başkanı Muhammet Arıcı ile din görevlileri katıldı.

 

SİZLERİ HER ZAMAN ÖNEMSİYORUZ

 

Bisiklet dağıtım töreninde konuşan Başkan Doğan, “ sizler, sosyal hayatın ve ülkemizin mili konularında duruşunuzla her zaman örnek olmuş kişilersiniz. Sizlerle İzmit Belediyesi olarak güzel işler yaptık. Camilerimize, Kuran kurslarımıza her zaman destek olduk. Sizlere daha önceden de tablet hediye etmiştik. Yurt dışına göndermiştik. Müftümüze gösterdiği gönülden çalışmalar için İzmit ve Kocaeli’miz adına teşekkür ediyorum.

 

YARINLARIMIZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

 

İlçe Müftümüz, yöneticilerimizle her zaman gönül gönüle güzel işler yaptık. Bizler göreve geldiğimizde 22 tane Kuran kursumuz vardı. Büyükşehir Belediyemiz bir yandan biz bir yandan her mahallede Kuran kursu açtık. Hedefimiz, tam donanımlı, mutlu, sağlıklı, ülkesine, İslam’a hizmet eden güzel bireyler yetiştirmektir. Cumhurbaşkanımızın gösterdiği yolda yürümeye devam ediyor. Bütün derdimiz, hem ülkemiz, hem milletimiz, hem İslam alemi adına çok daha emin adımlarla yürümek mazlumlara sahip çıkıp İslam’ın sancaktarlığını, son kalesini çok daha güçlü hale getirmektir..

 

TÜRKİYE BÜYÜDÜKÇE İZMİT BÜYÜDÜ

 

Biz liderimiz ve siyasi anlayışımız gereği, milletimizin emanetini kendi paramızdan daha çok önemsiyoruz. Türkiye büyüdükçe İzmit’te büyüyüp gelişmektedir. Türkiye’nin geleceğini, devletimizin bekasını, dünya mazlumların geleceğini etkileyecek bir kararın aşamasındayız. 24 Haziran’da kullanacağımız oy bu açıdan çok önemli. 24 Haziran’da  Türkiye düşmanlarına, İslam düşmanı ülkelere sandıkta Osmanlı tokadını vuralım” dedi.

 

ÜLKEMİZE SALDIRILAR DEVAM EDİYOR

 

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz de, “ bu güzel organizasyonu tertip eden İzmit Belediye Başkanımız Dr. Nevzat Doğan’a teşekkür ediyoruz. Türkiye zor zamanlar geçirdi.  Bin yıllardır bu ülkede nöbetimiz devam ediyor. Ülkemize yönelik saldırılar devam ediyor. Ama biz her saldırıdan güçlü çıkmayı başarabilen bir milletiz. 15 Temmuz’da din görevlilerimiz çok güzel bir duruş gösterdi. Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi bizi bölemeyecekler, parçalamayacaklar, yükselişimizi, kalkınmamızı durduramayacaklar” şeklinde konuştu. Kocaeli Müftüsü Yusuf Doğan da yaptığı konuşmada Başkan Doğan’a teşekkür ederek “Allah hep birlikte çalışarak devletimizi, milletimizi daha iyi yerlere getirmeyi nasip etsin” dedi.

 İzmit Belediyesi tarafından 500 din görevlisine bisiklet hediye edildi.

 Yunus Emre Kültür Merkezi’ndeki İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ev sahipliğindeki bisiklet dağıtım törenine AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz,  İl Müftüsü Yusuf Doğan, Kocaeli Din Görevlileri Derneği Başkanı Muhammet Arıcı ile din görevlileri katıldı.

 Bisiklet dağıtım töreninde konuşan Başkan Doğan, “ sizler, sosyal hayatın ve ülkemizin mili konularında duruşunuzla her zaman örnek olmuş kişilersiniz” dedi.

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz “Ülkemize yönelik saldırılar devam ediyor. Ama biz her saldırıdan güçlü çıkmayı başarabilen bir milletiz. 15 Temmuz’da din görevlilerimiz çok güzel bir duruş gösterdi” şeklinde konuştu.

 

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet