YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l DOĞAN, SÜREKLİ HALKIN ARASINDA

11.10.2017 Çarşamba - 10:48

Enes Akbal Optik

Makamda değil sokakta belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını sürdüren İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, halkın arasında olmaya büyük önem veriyor.

Zamanının büyük bölümünü makam dışında İzmit’in sokaklarında esnaf ve vatandaşlarla geçirmeye özen gösteren Başkan Doğan istek ve şikâyetleri dileyip, onlarla sohbet ediyor.

Restoranından, çay ocağına, ürün ve hizmet sunan tüm işletmeleri ziyaret eden Doğan, gencinden yaşlısına herkesi kucaklıyor.

HER YERDE GÖRMEK MÜMKÜN

 

Hemen her zaman cami cemaatiyle, pazarcı esnafıyla, simitçiyle, ayakkabı boyacısıyla, parkta çocuklarla

görmeye alıştığımız Doğan, vatandaşlardan büyük ilgi ve sevgi görüyor. Makam koltuğunda oturarak belediyecilik yapılmayacağını vurgulayan Başkan Doğan “göreve geldiğimiz ilk gün,  oturarak değil halkın arasında olarak çalışacağımızı söylemiştik. Yıllar önce ne dediysek onu yapıyoruz. Yeni belediyecilik anlayışı halkın arasında olmayı gerektiriyor. İzmit Belediyesi, sokakta, halkın arasında belediyecilik anlayışı içinde çalışıyor, çalışmaya da devam edecek.  Vatandaşlarla konuşup,  isteklerini dinlemek, başkan oğullarını gören amcaların mutluluğunu görmek ve onların hayır dualarını almak bir belediye başkanı için en büyük mutluluk” şeklinde konuştu.

VATANDAŞ MEMNUN

 

Belediye Başkanlarını hiç ummadıkları bir zaman ve yerde yanlarında olmasının kendilerini mutlu ettiğini söyleyen  İzmitliler de “ bizler başkanımızın ayağına değil O bizim ayağımıza geliyor. Başkanımızı sık sık aramızda görmek bizlere ayrı bir huzur ve mutluluk veriyor. İstek ve şikayetlerimizi kendisine iletip, karşılıklı fikir alış verişinde bulunma imkanı buluyoruz “ dediler.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet