YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l DOĞAN’DAN KAHVECİLERE ZİYARET

04.03.2018 Pazar - 13:43

Enes Akbal Optik

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Kocaeli Kahveciler Odası başkanlığına tekrar seçilen Erdoğan Göçer hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Doğan’ın Körfez Mahallesi Birlik İş Hanında bulunan Kocaeli Kahveciler Odası ziyaretinde genel sekreter Çetin Buğdaycı, yönetim kurulu üyeleri Mustafa Yüce, Burhan Varol ve Kemal Şahin de hazır bulundu.

AMACIMIZ KIRATHANE KÜLTÜRÜNÜ EN GÜZEL ŞEKİLDE TAŞIMAK OLDU

Kahvemiz Evimiz projesi başta olmak üzere Kahveciler Odasıyla örnek çalışmalar yaptıklarını belirten Başkan Doğan “   2010 yılında kıraathane kültürünün gelişmesi ve gelecek nesillere en güzel şekilde aktarılması için güzel bir proje geliştirdik. Proje kapsamında belediye olarak öncelikli olarak mahallelerimizde evimiz gibi tertemiz olan ve içerisinde her türlü kitabın bulunduğu mekanlar oluşturduk.   

HALKIMIZIN MENFATİNE OLAN

Örnek mekânlar oluşturarak insanlarımızı okumaya teşvik etmeyi amaçladık. Yirmiye yakın kıraathanede bu uygulamayı başarılı şekilde hayata geçirdik. Bu konuda vatandaşlarımızdan çok olumlu geri dönüşler aldık. Bu projemiz diğer şehirlerimiz ve belediyelerimiz tarafında da örnek alındı.  Halkımızın ve kurumumuzun menfaatlerine uygun çalışmalar yapıyoruz, yapmaya da devem ediyoruz” şeklinde konuştu.

Başkan Doğan’ın ziyaretlerinden büyük  onur duyduklarını  belirten  Kocaeli Kahveciler Odası Başkanı  Erdoğan Göçer de  “başkanımızla çok  başarılı projelerimiz oldu.   Her zaman yanımızda olan başkanımız teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet